Alfa střílí gól, spot pořízený iPhonem

Tomuhle říkám propojení krásných a funkčních věcí, v tomto případě italského vozu Alfa Giulietta a iPhone 4. Netradiční reklamní spot, při němž filmaři použili 6 telefonů iPhone a několik druhů příslušenství, propaguje schopnosti oblíbeného vozu při jízdě a chování na ledu, přesněji funkci Dynamic Control. Propagační klip filmaři natočili  v hale SkyDome v Coventry a vedle dvou profesionálních hráčů hokeje z týmu Blaze si v něm zahrál (přestože skrytě) i legendární řidič Paul Swift, který je skutečným mistrem volantu. K natočení krátkého filmu tvůrci použili kromě šesti iPhonů i celou řadu doplňků a příslušenství. Podívejte se, jak to může vypadat, když se na ledové ploše stane spoluhráčem hokejisty auto, které ve smyku dokáže vstřelit brankáři parádní gól:-)

Filmaři při natáčení klipu použili tyto aplikace a doplňky:

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz

  • matesola

    Tomáši díky za super stránky. Na to jak dlouho se o iPhoneografii zajímám a čtu „venkovní“ blogy (mj http://www.whatiseenow.com/), tak tady vždycky objevím něco nového.

  • Zdravím, díky za pochvalu:-) To vždycky potěší !!! Snažím se v první fázi mixovat informace tak, aby to zajímalo co nejširší publikum…Současné, ale doufám, že i budoucí iPhone fotografy:-) Spousta bloggerů v zahraničí dělá skvělou práci…Tady u nás je ale povědomí o iPhone fotografii stále slabé a mě přišlo líto, že se tomu nikdo nevěnuje intenzivně. Jen okrajově…Alespoň jsem nikoho zatím nevypátral…Tak jsem si založil blog sám…Díky za přízeň a máš-li nějaké zajímavé fotografie nebo informace, budu rád, když se ozveš! T.T.

  • P.S. Mimochodem, Allan Hoffman z uvedeného blogu whatiseenow.com je skvělej 🙂