Březnový MR. FOTOSTREAM o produkty značky Olloclip je na téma „ROZKVĚT“

Další iPhonefoto soutěž o hodnotné ceny MR. FOTOSTREAM je tady. Pro měsíc březen jsme zvolili téma příznačné a zároveň značně obsáhlé – rozkvět. Pod ním si totiž lze představit mnohé, takže neváhejte a foťte, ceny jsou totiž lákavé.

Do sekce FOTOSTREAM na webu posílejte mobilní fotografie nebo iPhone Art s jakýmkoli pojetím tématu. Je povolená libovolná invence a rozhodně se tak nemusí jednat jen o bující květenu. Vyhlášení vítěze proběhne v prvních dubnových dnech na sociálních sítích magazínu. Tentokrát se právě i na nich můžete zúčastnit (konkrétně Twitter a Instagram), kde jen musíte svůj příspěvek označit tagem #iphonefotorozkvet s textem: „Soutěžím s @iPhonefotocz na téma ROZKVĚT o produkty značky #Olloclip“.

Olloclip Studio 1_1

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

  1. Soutěž MR. FOTOSTREAM – BŘEZEN probíhá od 1. 3. 2016 do 31. 3. 2016 a týká se současně jak sekce FOTOGRAFIE, tak ART v naší rubrice FOTOSTREAM i sociálních sítí Twitter a instagram. Téma soutěže je ROZKVĚT.
  2. Pořadatelem soutěže je magazín iPhonefoto.cz, hlavní cenu pak poskytla společnost Olloclip. Soutěžící se musí ZAREGISTROVAT nebo PŘIHLÁSIT do systému sekce FOTOSTREAM a do 31. března 2016 zaslat fotografii na dané téma. Soutěž však probíhá i na sociálních sítích Twitter a Instagram, kde soutěžní fotografie musí být označena tagem #iphonefotorozkvet a doplněna textem „Soutěžím s @iPhonefotocz na téma ROZKVĚT o produkty značky Olloclip“. Sledovat profil pořadatele nutné není, i když by mu to udělalo radost.
  3. Soutěžící mohou posílat jak fotografie pořízené a editované pomocí iPhone, iPod Touch a tabletů iPad, tak i fotografie pořízené jiným smartphonem. A při editaci pochopitelně používat jakékoliv aplikace. Jedná se o amatérskou mobilní soutěž, proto opravdu prosíme nepoužívat zrcadlovky a photoshopy.
  4. Do soutěže jsou zařazeny snímky, které účastníci a čtenáři magazínu nahrají prostřednictvím rubriky FOTOSTREAM s podmínkou, že každý z příspěvků MUSÍ OBSAHOVAT „štítek“ čili tag s názvem fotosoutěže, tj. ROZKVĚT. Nutné je do štítků uvést váš Instagram nick, pokud jste na Instagramu a aplikace, ve kterých byl snímek upravován. Maximálně lze do soutěže přihlásit 3 fotografie od jednoho autora. Maximum snímků nahraných do soutěže platí i pro sociální sítě. Pokud uživatel nahraje snímků více, nebudou žádné jeho příspěvky brány ve zřetel.
  5. Pořadatel – magazín www.iPhonefoto.cz má právo NESCHVÁLIT nebo VYŘADIT příspěvky, které prokazatelně nesplňují požadavky soutěže uvedené v bodech 3. a 4. pravidel soutěže. A dále ty, které nesplňují alespoň základní „uměleckou“ úroveň zpracování nebo porušují autorská práva ČR a podmínky pro užívání webu iPhonefoto.cz.
  6. O vítězných fotografiích rozhodnou: Originalita, nápad a vizuální zpracování. Rozhodujícím faktorem je i POČET LIKE a ZOBRAZENÍ, které každý ze soutěžních snímků během konání soutěže, tedy od 1. 3. 2016 do 31. 3. 2016, získá od ostatních čtenářů magazínu, ale i na sociálních sítích. O výběru NEJLEPŠÍ fotografie rozhodne redakce magazínu www.iPhonefoto.cz. Vyhlášení vítěze soutěže za měsíc březen proběhne v prvních dubnových dnech na sociálních sítích magazínu.

 

Cena pro vítěze Mr. Fotostream – březen

Ceny máme tentokrát dvě, přičemž výherce si z nich bude moci vybrat dle toho, kterou upotřebí. Jedna je Olloclip Studio pro iPhone 6/6s a aby to větším modelům nebylo líto, pro ně je přichystaný olloCase právě pro varianty iPhone 6/6s Plus. Výherce si tak vybere dle toho, kterou variantu telefonu iPhone používá on, nebo někdo v jeho okolí. O ten produkt, který si výherce nevybere, se pak bude soutěžit v následujícím období. Srovnání obou produktů najdete v článku Co pořídit? Olloclip Studio nebo olloCase?.

Olloclip

Za poskytnutí cen do soutěže děkujeme společnosti Olloclip.com.

Konstruktér CNG čerpací stanice pro plnění osobních automobilů ve společnosti MOTOR JIKOV Group. Šéfredaktor internetového Apple magazínu Appliště.cz.