IncrediBooth app dočasně zdarmaRychlý tip na další, tentokrát vyloženě zábavnou fotoaplikaci s názvem IncrediBooth, která se dá díky valentýnskému svátku od teď až do 14. února stahovat z App Store zdarma.  Jedná se o typickou „fotobudku“, kterých je k dispozici na trhu s aplikacemi hned několik. Tahle ale pochází z vývojářského prostředí slavného týmu Synthetic, LCC, tvůrců legendárního fotoaparátu Hipstamatic !!! A to je samo o sobě velkou zárukou, že nemůžete sáhnout vedle.

IncrediBooth je hlavně pro radost a pobavení – ideální třeba zrovna pro valenstýnskou párty s kolegy ve vaší firmě:-) Rychle se v něm zorientujete, nabízí 4 základní retro efekty, různé verze rámečků, volbu pomocí jednoho centrálního tlačítka. Pokud máte verzi IOS 5 a vyšší, lze aplikaci zpestřit propojením s dalšími efekty přes HipstaMart (online obchod provázaný hlavně s Hipstamaticem). Pokud si chcete prohlédnout, co všechno se dá s touhle app vyvádět, mrkněte na její promo stránky TADY.

Běžně je IncrediBooth v prodeji za 0,89,- eur. Nyní je dočasně ke stažení zdarma. A dobrá zpráva pro majitele iPadu. Jedná se o univerzální app, takže získáváte dva v jednom (nebo v jedné ?)..:-) Tak jestli máte rádi zábavné aplikace, hurá do toho Viz odkaz do App Store.

icon
Angry Birds Classic (1162 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz