Lo-mob app – po update je zdarmaAktuálně ZDARMA si můžete nyní stahovat povedenou aplikaci Lo-Mob, která se bude určitě zamlouvat těm z vás, kteří mají rádi efekty ve stylu vintage. Už je to hodně dávno, co se tahle fotoaplikace poprvé objevila v App Store, a sice v listopadu 2009. Dnes má za sebou další, doplňující update ve verzi 1.8 a definitivně optimalizaci po iPhone 5. Pokud tedy fandíte těm app, jejichž hlavní funkcí jsou filtry, v tomto případě ve stylu někdejších analogových fotoaparátů, Lo-Mob by se mohl stát jedním z vašich favoritů. Počítat můžete s podporou plného rozlišení fotografií a také možností sdílet je na oblíbené sociální sítě Facebook, Twitter nebo Flickr.

A ještě jedna dobrá zpráva na závěr. Šíří se šeptanda, že Lo-Mob by se měl co nevidět dočkat svého „bratříčka“. Více se snad dozvíme brzy. Pokud bude ale nová app minimálně stejně dobře promyšlená, jako tahle, je na co se těšit.

icon
AB Classic (1161 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Action, Arcade, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

P.s. Bohužel, nyní už je app zase placená!!! Byla ZDARMA jen krátce. Ale je fajn!

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz