KitCam app – je venku a stojí za hřích

Stalo se to, na co jsem před dvěma dny upozorňoval – očekávaná novinka – fotoaplikace KitCam od tvůrců populární app PhotoForge2 je venku a aktuálně je možné si ji stáhnout v App Store. Protože ji mám krátce, netroufnu si ještě napsat podrobnější hodnocení. Jisté je jedno, prvních několik minut, které jsem s aplikací strávil a zkoušel její nastavení, na mě působí dojmem, že tahle app se zkrátka velmi povedla. Pokud mi to čas dovolí, přidám odpoledne nebo večer nějaké další a podrobnější informace. Ale nad cenou 1,79,- eur bych určitě neváhal !!! Pokud se rozhodnete si novinku KitCam vyzkoušet už nyní, tradiční odkaz přímo do App Store najdete vpravo dole:-) Hodně zábavy !!!

DODATEK 23.8. 2013: App aktuálně není dostupná v českém App Store.

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz

 • Kosuke6

  Chtěl jsem se jen optat na funkci Lens,pokavd to už někdo zkoušel.Meni se tím opravdu formát objektivu a nebo je to jen jakysi filtr.diky za info

 • Kosuke6

  Dobrý den,nejdrive podekuji za super web,a rovnou otázka kitcam ma funkci lens jak jsem si všiml,zajímalo by mne zda se opravdu zmeni šířka objektivu,či je to jen filtr jak je tomu u mnoha app.Dekuji za info a ještě jednou dík za super web!!!

 • Kosuke6

  Sorry 🙂 za zdvojeni dotazu

 • Dobrý den, nic se neděje…Zdvojené příspěvky se počítají:-) K vašemu dotazu…Omlouvám se, ale úplně jsem ho nepochopil…??? Funkcí „lens“ máte na mysli možnost měnit objektivy z nabízené sady ??? Pokud ano, jak myslíte tu „změnu šířky objektivu“ ??? Jestli jsem to správně pochopil, tak většina těch zkreslení u jednotlivých objektivů je provedena softwarově… Což může působit jen jako změna filtrů (tónu, barev, kontrastu, světla)… Nicméně zkreslení samotné je naprogramované pro každý ten objektiv zvlášť, řekl bych:-)
  P.S. Je to skvělá app !!! Objevuji stále nové vychytávky…Zejména mě překvapilo nastavení a možnosti editace obrazu po nafocení…To se hodně povedlo!!! Člověk vlastně může obrázek zpětně zcela předělat a upravit ho tak, jako by na začátku použil jiný typ objektivu, rámečku i filmu….Povedené….A fantastická rychlost a odezva při maximálním rozlišení snímku !!! P.S. Tak nevím, zda jsem vám odpověděl správně…Klidně napište, prosím, upřesňující dotaz…Pokud budu vědět, rád odpovím:-) A díky za podporu tohoto blogu !!! Hezký den, Tomáš.

 • Kosuke6

  Pěkný večer
  Díky za skvělou odpověď,hlavně za ty objektivy.Zatim díky mám ještě nejaké dotazy ale tlačí čas tak příště.Diky moc