Nová fotosoutěž MR. Fotostream je tu! Vyhrajte objektivy Olloclip i jiné ceny!

Dneska jsou to přesně 2 měsíce, co jsme spustili novou verzi www.iPhonefoto.cz a zároveň den, kdy pro vás STARTUJEME první oficiální FOTOSOUTĚŽ magazínu www.iPhonefoto.cz s názvem MR. FOTOSTREAM. Věříme, že se vám bude líbit a těšíme se na vaše fotografie. Pravidla jsou jednoduchá, ceny přívětivé. Tak tady je máte:

olloclip banner pro FBfinal

PRAVIDLA:

1. Soutěž MR.FOTOSTREAM se koná od 9.11. do 9.12. 2013 a týká se současně jak sekce FOTOGRAFIE, tak ART v naší rubrice FOTOSTREAM. TÉMA SOUTĚŽE je VOLNÉ.

2. Pořadatelem a sponzorem soutěže je magazín www.iPhonefoto.cz. Soutěžící i čtenáři, kteří chtějí dám konkrétnímu snímku LIKE se musí REGISTROVAT  a nebo PŘIHLÁSIT do systému sekce fotostream.

3. Soutěžící můžou posílat jen fotografie pořízené a editované výhradně pomocí zařízení iPhone, iPod Touch a tablety iPad. A při editaci pochopitelně používat jakékoliv iOS aplikace.

4. Do soutěže jsou zařazeny automaticky všechny snímky, které účastníci a čtenáři magazínu nahrají prostřednictvím rubriky FOTOSTREAM s podmínkou, že každý z příspěvků MUSÍ OBSAHOVAT „štítky“ nebo tagy s označením aplikací, které autor při zpracování obrázku použil.

5. Pořadatel – magazín www.iPhonefoto.cz má právo NESCHVÁLIT nebo VYŘADIT příspěvky, které prokazatelně nesplňují požadavky soutěže uvedené v bodech 3. a 4. pravidel soutěže. A dále ty, které nesplňují alespoň základní „uměleckou“ úroveň zpracování nebo porušují autorská práva ČR a podmínky pro užívání webu iPhonefoto.cz.

6. O vítězných fotografiích rozhodnou: Originalita, nápad a vizuální zpracování. Rozhodujícím faktorem je i POČET LIKE a ZOBRAZENÍ, které každý ze soutěžních snímků během konání soutěže, tedy od 9.11. do 9.12. 2013, získá od ostatních čtenářů magazínu.

7. O výběru 3 NEJLEPŠÍCH fotografií rozhodne zástupce magazínu www.iPhonefoto.cz a jako host také znáný český fotoreportér událostí JAN ŠIBÍK.

8. Pořadatel oznámí VÝSLEDKY soutěže nejpozději 15. 12. 2013 prostřednictvím magazínu a dále na sociálních sítích Facebook a Twitter.

CENY:

VÍTĚZ, kterého vybere porota soutěže, ZÍSKÁ HLAVNÍ CENU-SET objektivů OLLOCLIP 3-in-1 pro iPhone verze 4/4S nebo 5/5S dle vlastního výběru + tričko z chystané kolekce iPhone ART.

Autoři snímků, kteří se umístí na základě rozhodnutí poroty na 2. a 3. MÍSTĚ si ze soutěže odnesou dárkové POUKAZY na příští WORKSHOP iPhone fotografie pořádaný magazínem iPhonefoto.cz + tričko z chystané kolekce iPhone ART.

Ceny budou vítězům předány osobně a nebo doporučeně poštou.

V případě dotazů či připomínek nás neváhejte kontaktovat formou příspěvku pod článkem nebo přes KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.

Těšíme se na vaše snímky a držíme palce !

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz

  • Zdravím, jen námět či nápad do budoucna: pokud rozhoduje počet hlasů, je myslím lepší zveřejnit všechny soutěžní snímky najednou. Já jsem si například soutěže všiml až teď a přestože se teoreticky ještě mohu účastnit, už to nejspíš neudělám, protože soupeřit s fotkami, které sbírají hlasy už skoro měsíc nejspíš nemá v tuto chvíli cenu.

    • Dobrý den Michale, díky za názor. Počet hlasů je jedním, nikoliv jediným měřítkem pro hodnocení… Máte pravdu, že za pár dnů se teoreticky dá „nasbírat“ méně hlasů, než za měsíc, nicméně rozhodně to neznamená, že když někdo bude mít více hlasů, stane se vítězem či oceněným:-) Nicméně v soutěžích budeme určitě pokračovat. Od ledna bychom je rádi pořádali pravidelně:-)

  • Pingback: Sildenafil Sandoz Da 25 Mg()