Květnový Snap fandí cestováníO populární fotoaplikaci Hipstamatic a jeho tvůrcích už jsme toho tenhle týden slyšeli hodně. Hlavně díky oznámení o přípravě nové sociální „obrázkové“ sítě s názvem OGGL, kterou má na svědomí stejný tým vývojářů. Pracovní týden nicméně uzavřeme opět informací o téhle, stále kultovnější app. Právě totiž vyšlo květnové vydání  magazínu SNAP, který je velmi oblíbeným časopisem pro iPhone a iPad, který pojednává především o životě Hipsta fotografů a komunity kolem téhle aplikace.

Editoři tentokrát zvolili hlavní téma cestování. A tudíž se můžete těšit na slušnou porci fotek a informací z různých částí světa. Kouzelných i tajemných zákoutí a míst, kam se třeba nikdy nepodíváte:-) I v tomto posledním vydání najdete spoustu inspirace a tipů, jak, co a proč se dá fotografovat právě Hipstamatic kamerou. A ještě tradiční poznámka: Nepřehlédněte (toho si málokdo všímá…), že vychytávkou magazínu  je, že u většiny z prezentovaných fotografií najdete malou ikonu, která vás odkáže na set objektivu, filmu a případně dalšího příslušenství, které autor při focení  použil.

Hipstamatic patří mezi nejpopulárnější fotoaplikace pro iPhone a do konce loňského roku si ho stáhlo přes 4,5 milionu uživatelů. Často ho ke své práci používají i známí fotožurnalisté. SNAP magazín je ke stažení ZDARMA a číst si ho můžete jak na webu ZDE, tak díky aplikaci v iPhonu, iPodu Touch, ale také na iPadu. Pokud jste na něj ještě nenarazili, neváhejte. Můžete se stát jedním z více jak 400 tisíc čtenářů, které si tento časopis získal.Viz Odkaz do App Store.

icon
Angry Birds Classic (1161 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz