Sketch+ app – kresba za okamžik

Sketch+ foto 2


Nová aplikace Sketch+ není typickou fotoaplikací, nicméně ji najdete v App Store právě v téhle kategorii. Patří mezi sérii app, které přetváří vaše fotografie podle předem nastavených algoritmů v kresby, případně malby. Konkrétně v tomto případě docílíte výsledku velmi rychle, během několika vteřin.

Postup je následující: Po stažení app vstoupíte do jednoduchého menu, kde máte možnost pořídit snímek přímo fotoaparátem aplikace nebo si ho nahrát z galerie iPhonu Camera Roll. Pak už je jen na vás, jaký typ úpravy – kresby – si vyberete. Na výběr jich konkrétně tady máte pouze šest. Celý proces trvá opravdu jen chvilku a výsledek ihned vidíte na editačním panelu panelu, respektive displeji telefonu. Pochopitelně, že máte možnost vyzkoušet hned za sebou všechny nabízené varianty zkreslení a klidně je mezi sebou střídat. Volit se dá i mezi černobílým a barevným stylem. Teprve až se rozhodnete, že právě tenhle je ten pravý, uložíte výslednou „kresbu“ zpět do galerie iPhonu. 

Editační prostředí. Jednoduché, přehledné – úprava za pár vteřin.

Novinka Sketch+ nepatří zdaleka mezi TOP aplikace, které umožňují tento druh úprav a zkreslení. Na druhou stanu, její výhodou je jednoduchost a rychlost, což někomu může vyhovovat. Aktuálně je navíc ke stažení ZDARMA, takže platí staré dobré pravidlo – proč ji alespoň nevyzkoušet. Smazat se dá přeci vždycky. Viz. Odkaz do App Store.

icon
Angry Birds (1155 ratings) Rovio Entertainment Ltd Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz