Sketch+ app – kresba za okamžikNová aplikace Sketch+ není typickou fotoaplikací, nicméně ji najdete v App Store právě v téhle kategorii. Patří mezi sérii app, které přetváří vaše fotografie podle předem nastavených algoritmů v kresby, případně malby. Konkrétně v tomto případě docílíte výsledku velmi rychle, během několika vteřin.

Postup je následující: Po stažení app vstoupíte do jednoduchého menu, kde máte možnost pořídit snímek přímo fotoaparátem aplikace nebo si ho nahrát z galerie iPhonu Camera Roll. Pak už je jen na vás, jaký typ úpravy – kresby – si vyberete. Na výběr jich konkrétně tady máte pouze šest. Celý proces trvá opravdu jen chvilku a výsledek ihned vidíte na editačním panelu panelu, respektive displeji telefonu. Pochopitelně, že máte možnost vyzkoušet hned za sebou všechny nabízené varianty zkreslení a klidně je mezi sebou střídat. Volit se dá i mezi černobílým a barevným stylem. Teprve až se rozhodnete, že právě tenhle je ten pravý, uložíte výslednou „kresbu“ zpět do galerie iPhonu. 

Editační prostředí. Jednoduché, přehledné – úprava za pár vteřin.

Novinka Sketch+ nepatří zdaleka mezi TOP aplikace, které umožňují tento druh úprav a zkreslení. Na druhou stanu, její výhodou je jednoduchost a rychlost, což někomu může vyhovovat. Aktuálně je navíc ke stažení ZDARMA, takže platí staré dobré pravidlo – proč ji alespoň nevyzkoušet. Smazat se dá přeci vždycky. Viz. Odkaz do App Store.

icon
Angry Birds Classic (1161 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz