Uprav svoji fotku pro @appliste

Chlapci z magazínu Applistě se rozhodli potěšit milovníky nejen iPhone fotografie  a vyzvat je, aby pro Instagram účet, který najdete pod @appliste, posílali ukázky svých úprav fotografií (nejlépe pomocí iOS aplikací, že ano. Je to vcelku zajímavý nápad, tak proč ho nepodpořit.

Pokud máte účet na Instagramu a rádi byste si prohlédli, jakou úpravou některé snímky prošly,  sledujte od této chvíle profil @appliste. Pokud ho nemáte, nezoufejte. Kluci slibují, že se  „výběr“ občas objeví na jejich Twitter účtu. Jo, abych nezapomněl…. Fotkám, respektive úpravám, které se vám zamlouvají, dejte LIKE! (srdce) a nebo připojte komentář. Ať je z čeho vybírat:-) Snímky na účtu „plují“ pěkně za sebou a nejprve je vždy #original a pak vzápětí #uprava:-) Pod fotkami budete mít zpravidla možnost si přečíst, jaké app či postup autor použil nebo „applikoval“:-) A zároveň se vyjádřit, jestli se vám více líbí původní snímek a nebo editovaný. Více se dozvíte zde.

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz