Vyfoťte akt a vyhrajte smartphone

Několik atraktivních  cen  v celkové hodnotě přes 30 tisíc korun můžete vyhrát ve 4. ročníku fotografické soutěže  Akty X s Reflexem, respektive v nově vyhlášené kategorii Akt mobilním telefonem. Pokud tedy používáte jakýkoliv typ smartphonu a rádi s ním fotografujete, směle do toho. Ale pozor ! Na zpracování fotek a jejich vložení do systému soutěže už máte pouze týden, uzávěrka je totiž 13. dubna přesně ve 12.00 hodin.

A jak na to ? Stačí jen vymyslet motiv, najít tu správnou modelku (nebo model, že…) a nasnímat libovolný počet atraktivních snímků právě mobilem. Že vám to přijde jako nesmysl ? Neřekl bych. Ve světě fotografie roste v posledních 3 letech nejvíce právě komunita mobilních fotografů. Bez ohledu na to, který operační systém nebo značku mobilu používají. Někdy stačí jenom trochu experimentovat a parádní snímek je na světě i bez drahé, profesionální techniky. A velkých produkcí a záblesků. Tak co říkáte, nestojí to za pokus ? Je nám jedno, jaký mobil použijete, případně kterou aplikaci pro zpracování a editaci fotografií ve svém telefonu zvolíte. Nápadům a fantazii se v tomto případě meze nekladou. A nezapomeňte !

Kdo z vás se pustí do souboje s autory, kteří fotí zrcadlovkou, může se těšit hned na dvě různé výhry. O první se postarají naši čtenáři, kteří o jednom z vítězů rozhodnou svým hlasováním. A cena ? Smartphone v hodnotě minimálně 10 tisíc korun, dále fotoslužby v ceně dalších 5 000 kč, a nástěnné zpracování vítězného snímku.

Srovnatelnou výhru si odnese ale i další mobilní fotograf. Vybere ho odborná porota časopisu Reflexe. Opět je tedy ve hře set mobil, fotoslužby a zvětšená vítězná fotografie v ceně přes 15 000 korun. Tak co vy na to ? Nestálo by za to strávit kus blížících se velikonočních svátků pořádnou nadílkou lechtivých aktů nasnímaných mobilem ??? Držím palce !!! A iPhone fotografům zvlášť 🙂 

Připomenu jen, že podrobné podmínky soutěže najdete TADY, a že čtenářské hlasování v kategorii Akt mobilním telefonem začíná 16. 4. a končí 15.5.

P.S. Časopis Reflex a web reflex.cz spolupracuje s blogem iPhonefoto.cz na vybraných projektech. Publikované fotografie v tomto článku jsou z galerie Aktů X. Autorem snímku č. 1 (nahoře) je soutěžící Martin Vítek a snímku č. 2. soutěžící Marek Hubáček. Výběr snímků je zcela náhodný.

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz