Aktuální číslo SuperApple Magazínu je na stáncích i ve čtečkách

Druhé číslo SuperApple Magazínu v roce 2016, vydání Březen – duben 2016, již tradičně přináší hodně zajímavého čtení.

Nabídneme vám v něm hned tři velká témata. První je věnováno nákupu staršího Maca a situacím, kdy za výrazně menší peníze můžete získat daleko více výkonu. Jak koupit, nač si dát pozor a čemu se raději vyhnout?

Druhé téma je věnováno sportování s iPhonem. Blíží se jaro, a tak nic nebrání k vyběhnutí či vyjetí na stezky, silnice i do terénu. Jakými aplikacemi i hardwarovými doplňky svůj telefon rozšířit, abyste jej při sportu využili na maximum?

Tip: najděte si svůj nejbližší stánek v interaktivní mapě!

Třetí velké téma je věnováno dlouhodobým zkušenostem s chytrými hodinkami Apple Watch. Ty jsou již oficiálně dostupné i v Česku, a tak nastal čas na jejich ultrapodrobné představení.

A když už jsme byli v těch dlouhodobých zkušenostech, přidali jsme také test nejlehčího MacBooku s Retina displejem. Vyplatí se pořízení tohoto počítače ještě dnes a hodí se pro všechny běžné činnosti?

A jako tradičně najdete v časopise rozsáhlou fotosekci od redakce iPhonefoto, ve které je porovnání třech aplikací pro tvorbu titulních stránek magazínů, recenze aplikace Facetune a fototip na aplikaci, která vám pomůže při pózování na fotografii. Nechybí ani velké množství testů, rad a návodů a to i z pera našeho partnerského webu Appliště.cz.

superapple

 

Kam pro časopis?

  • Podrobný přehled obsahu včetně náhledových stránek najdete na stránce s obsahem časopisu.
  • Časopis je možné najít jak v síti spolupracujících prodejců, tak již dnes i na novinových stáncích.
  • Můžete si jej také objednat z eshopu vydavatele(zde neplatíte žádné poštovné), případně i v elektronické podobě prostřednictvím systému Alza Media nebo Wooky pro pohodlné čtení na počítači i iPadu.