Aplikace Phoetic – z fotografie billboard


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/81034/virtual/www/wp-content/themes/simplemag/functions.php on line 240

Warning: Division by zero in /data/web/virtuals/81034/virtual/www/wp-content/themes/simplemag/functions.php on line 246

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/81034/virtual/www/wp-content/themes/simplemag/inc/rating-calculations.php on line 28

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/81034/virtual/www/wp-content/themes/simplemag/inc/single-rating.php on line 28
nan

V aplikaci Phoetic převádíte oblíbené fotografie do černobílého formátu s textem, ze kterého se následně vytvoří samotné dílo. Výsledky jsou nevšední a zajímavé.

Základní informace

Aplikace je určena pro iPhone a iPad, vyžadován je iOS 7.0, nebo novější. Aktuální recenzovaná verze aplikace je 3.0.1, která vyšla 20.11. 2015. Jazyk aplikace je Angličtina a ve vašem úložišti zabere 27,1 MB místa.

IMG_1440

 

Popis aplikace

Aplikace je zaměřena na tvorbu obrázků z textu. Nejprve si zvolíte vlastní obrázek, který převedete do černobílého formátu, můžete jej invertovat, nebo oříznout.

screenshot_iphone_1

 

V následujícím kroku si vyberte jeden z přednastavených formátů šablon textu, nebo si vytvořte vlastní.

 

screenshot_iphone_2

Dále si zvolíte detaily, orientaci textu a jeho barvu a necháte aplikaci pracovat. Za moment máte výsledek hotový.

 

screenshot_iphone_3

 

Obrázek lze uložit ve formátu PNG, JPG, či pro další práci v grafickém studiu ve formátu PDF, který se hodí pro tisk v extrémně vysokém rozlišení.

Celý proces tvorby si můžete prohlédnout níže na videu.

 

Vaše výtvory můžete dále libovolně šířit, nebo dokonce použít pro komerční účely, tedy prodat. Jediné co nesmíte prodávat jsou písma a šablony zahrnuté v samotné aplikaci. Aplikace Phoetic potřebuje pro svůj chod hodně paměti a proto se může někdy stát, že se samovolně ukončí. V těchto případech je doporučováno pozavírat aplikace spuštěné na pozadí, případně provést reset zařízení.

V případě, že byste chtěli výsledný obrázek použít pro velkoformátový tisk, použijte formát PDF souboru. Takový soubor je uložen jako vektorový obraz a může být následně i zmenšen, aniž by se to projevilo na jeho kvalitě.

O svoje díla se s námi můžete podělit přímo v našem fotostreamu.

 

[appstore id=“546829744″]