Burstio – chytrá sekvence od českých vývojářů

Chvalitebné

nan

Burstio je jediná aplikace svého druhu v App Store, která přehrává a převádí fotografie zachycené v režimu Burst Mode na video nebo GIF.

Umí přehrát sekvenci burst fotografií jako běžné video, které i následně na video dokáže převést a to až v kvalitě Full HD (ve formátu .mov). Mimo samotného videa může vaší sérii převést i na nekonečný animovaný soubor GIF. Je třeba ale počítat s tím, že čím více snímku pořídíte, tím kvalitnější výsledek bude. Zároveň se musíte vyvarovat rychlých a trhaných pohybů. Zvuk samozřejmě přítomen není.

Aplikace však nedokáže sérii snímků sama pořídit. K tomu musíte využít nativní aplikace Fotoaparát, přičemž kdybyste nevěděli jak na to, screen v aplikaci vám i napoví. Poté stačí vaší sérii v aplikaci otevřít. Uživatelské rozhraní Burstia je extrémně jednoduché a rozhodně se v něm neztratíte.

Titul umí upravit délku sekvence dle vašich potřeb a to úplně stejným způsobem, jako kdybyste ořezávali video v galerii obrázků. Lze si zde nastavit i rychlost přehrávání sekvence (pomalé, normální, rychlé). Výsledek můžete okamžitě sdílet přátelům pomocí e-mailu nebo různých sociálních sítí, převedené video i GIF lze samozřejmě uložit do knihovny obrázků.

Pro svou jednoduchost a jednoznačné zaměření není Burstiu prakticky co vytknout. Mohly by se zde nacházet třeba základní úpravy videa či GIFu, nějaké filtry a efekty, k tomu ale postačí výsledek nahrát do aplikací k tomu určených.

Burstio

Burstio je zajímavá aplikace, která opravdu plní, co slibuje. Pokud ovšem víte, k čemu by vám mohla posloužit. Abyste si ji užili, musíte vlastnit zařízení s možností pořízení sekvence snímků (Burst Mode umí iPhone 5s a výš) a se systémem iOS 8. Nyní je v zaváděcí 50% slevě, takže jestli vás oslovila, neváhejte a stahujte.

[appstore id=”950387755″ store=”CZ” style=”infobox”]