Hipstamatic představil nový fotografický balík Barcelona HipstaPak

Velice oblíbená fotografická aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat druhým největším městem Španělska, proto se jmenuje Barcelona.

Barcelona HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a to přes In-App nákup, který stojí 29 Kč. Za tuto cenu získáte objektiv Antoni a film Montuïc M29. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


Barcelona je hlavní město Katalánska, současně je i hlavní město provincie Barcelona. Leží při pobřeží Středozemního moře na východě Španělska. Po Madridu je druhým největším španělským městem (1,5 milionu obyvatel, v aglomeraci téměř 3 miliony). Je známá také díky originálním stavbám architekta Antoni Gaudího a jeho současníků.

Barcelona je sídlem arcibiskupa, má několik univerzit a vysokých technických a obchodních škol a také řadu významných knihoven. Je důležitým průmyslovým centrem severovýchodního Španělska, okolní kraj je velice bohatý na suroviny. Byla také dějištěm olympijských her v roce 1992. Barcelona náleží k nejvýznamnějším a nejvíce navštěvovaným evropským městům. Svou polohou a relativní blízkostí u francouzských hranic je pro mnoho Evropanů snadněji dostupná než hlavní město Španělského království Madrid.

Zdroj: Wikipedia


Objektiv Antoni přidá vašim snímkům jas, saturaci a kontrast, jako má samotné Katalánsko. Film Montuïc M29 pak přidá charakteristický mozaikový rámeček, který je pro Barcelonu zcela typickým. Škoda tak, že vývojáři s touto sadou přicházejí až po konci léta. Jistě by totiž mnohým prosluněným fotografiím z vaší dovolené slušela.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také před časem představil svou největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

[appstore id=”342115564″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”640339204″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”523261788″ store=”CZ” style=”infobox”]