Hipstamatic představil nový fotografický balík Bucktown HipstaPak

Velice oblíbená fotografická aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tentokrát za tvorbou tohoto HipstaPaku stojí držitel Pulitzerovi ceny Scott Strazzante.

Bucktown HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,99 €. Za tuto cenu získáte objektiv Scott S a film BlacKeys IR. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


Scott Strazzante (narozen roku 1964) je fotožurnalista pro San Francisco Chronicle. V roce 2008 získal Pulitzerovu cenu investigativní reportáže za sérii o chybné vládní regulaci trhu s nebezpečnými hračkami, postýlkami a dětskými autosedačkami. Vyjma této ceny je i majitelem titulu Fotograf roku 2007. Scott je hlavně pouliční fotograf, a velice rád používá svůj iPhone právě s aplikací Hipstamatic.

Hipstamatic 5

Zdroj: Wikipedia


 

Objektiv Scott S vychází z fotografova jména a hlavně černobílým snímkům přináší vysoký kontrast. Film BlacKeys IR je infračervený černobílý film, který přidá všem fotografiím nečekané tónování. S koupí tohoto balíku tak nešlápnete vedle, protože se drží značně při zemi. Dle zaměření svého tvůrce se tak nejvíce hodí na dokumentování pouličního života.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také před časem představil svou dosavadní největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

[appstore id=”342115564″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”640339204″ store=”CZ” style=”infobox”]