Hipstamatic představil nový fotografický balík Bucktown HipstaPakVelice oblíbená fotografická aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tentokrát za tvorbou tohoto HipstaPaku stojí držitel Pulitzerovi ceny Scott Strazzante.

Bucktown HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,99 €. Za tuto cenu získáte objektiv Scott S a film BlacKeys IR. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


Scott Strazzante (narozen roku 1964) je fotožurnalista pro San Francisco Chronicle. V roce 2008 získal Pulitzerovu cenu investigativní reportáže za sérii o chybné vládní regulaci trhu s nebezpečnými hračkami, postýlkami a dětskými autosedačkami. Vyjma této ceny je i majitelem titulu Fotograf roku 2007. Scott je hlavně pouliční fotograf, a velice rád používá svůj iPhone právě s aplikací Hipstamatic.

Hipstamatic 5

Zdroj: Wikipedia


 

Objektiv Scott S vychází z fotografova jména a hlavně černobílým snímkům přináší vysoký kontrast. Film BlacKeys IR je infračervený černobílý film, který přidá všem fotografiím nečekané tónování. S koupí tohoto balíku tak nešlápnete vedle, protože se drží značně při zemi. Dle zaměření svého tvůrce se tak nejvíce hodí na dokumentování pouličního života.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také před časem představil svou dosavadní největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

icon
Hipstamatic Classic (48 ratings) Hipstamatic, LLC Photo & Video, Utilities 79 CZK Stáhnout aplikaci
icon
( ratings) Stáhnout aplikaci