Hipstamatic představil nový fotografický balík Cape Town HipstaPak

Oblíbená aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat jedním z nejkrásnějších měst světa a jmenuje se Cape Town.

Cape Town HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a vyjde vás na 29 Kč. Za tuto cenu získáte objektiv Bo-Kaap a film 12 Apostles. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


Kapské Město je druhé největší město Jihoafrické republiky, hlavní město provincie Západní Kapsko a zároveň legislativní hlavní město Jihoafrické republiky, sídlí tu jihoafrický parlament a další vládní instituce. Díky svým přírodním scenériím (mimo jiné Stolová hora nebo mys Dobré naděje) je označováno jako jedno z nejkrásnějších měst světa a stalo se oblíbeným turistickým cílem.

Kapské Město bylo první evropskou osadou na území dnešní Jihoafrické republiky, proto je jihoafričany často označováno jako „Mother City“ – mateřské město.

Zdroj: Wikipedie


Objektiv Bo-Kaap přidá vašim snímkům trochu saturace a kontrastu. Film 12 Apostles jim přidá ještě více barevného zvýraznění, to aby měly snímky teplejší nádech. Jak objektiv, tak film, jsou samozřejmě označeny Made in Afrika. Výsledky kombinované Cape Town Hipstapakem nejsou nijak charakteristické, jako tomu bývá u jiných balíků, avšak snadno můžete touto decentní úpravou rozjasnit své, zejména zimní, fotografie.

Protože jsou před námi Vánoce, je pravděpodobné, že bude Hipstamatic pořádat četné slevy na své balíky a tematické sady. Pokud jste si tedy úpravy fotografií v této aplikaci oblíbili, nezapomeňte její obchod v období těchto svátků navštívit.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také před časem představil svou největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

[appstore id=”342115564″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”640339204″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”523261788″ store=”CZ” style=”infobox”]