Hipstamatic představil nový fotografický balík Cleveland HipstaPak

Oblíbená aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat druhým největším městem amerického státu Ohio Clevelandem.

Cleveland HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a vyjde vás na 25 Kč, což je o 4 koruny méně, než tomu bylo dosud. Zároveň byly zlevněny i všechny předchozí rozšiřující balíky. Za tuto cenu získáte objektiv Erie GL a film Rck WJW-51. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


Cleveland je druhé největší město státu Ohio ve Spojených státech amerických. Leží na jižním břehu jezera Erie, cca 100 km západně od hranic Pensylvánie. Bylo založeno v roce 1796 nedaleko ústí řeky Cuyahoga a stalo se průmyslovým centrem. V roce 2000 mělo město 478 403 obyvatel, celá metropolitní oblast pak 2 945 831. Město se stalo na přelomu 19. a 20. století jedním z nejdůležitějších center slovenské obce v USA. V roce 1915 zde byla podepsána tzv. Clevelandská dohoda.

Cleveland je i důležitým kulturním centrem. Cleveland Orchestra patří mezi nejproslavenější symfonické orchestry USA. Turisticky důležitá je pro Cleveland také Rockenrollová dvorana slávy (Rock-and-roll Hall of Fame).

Zdroj: Wikipedia


Objektiv Erie Gl přidá vašim snímkům zajímavý retro feeling s důrazem na teplejší tóny. Film Rock WJW-51 pak fotografiím aplikuje odlesk slávy rokenrolových hvězd, které mají v Clevelandu svou dvoranu slávy. Je to sice trošku kýčovité, ale Hipstamatic se tímto balíkem vrací ke svým počátkům před několika lety, kdy byly barvičky, odlesky a rámečky velice populární. V úspěch příliš doufat nelze, protože od všeho řečeného se již před nějakou dobou upustilo, je to ale zajímavé připomenutí.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také před časem představil svou největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

[appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“640339204″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“523261788″ store=“CZ“ style=“infobox“]