Hipstamatic představil nový fotografický balík Goa HipstaPakVelice oblíbená fotografická aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat nejmenším, ale nejvíce prosperujícím státem Indie Goa.

Goa HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,99 €. Za tuto cenu získáte objektiv Hema a film Panaji. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


Goa je bývalá portugalská kolonie, dnes nejmenší a zároveň nejvíce prosperující svazový stát Indie. Leží u pobřeží Arabského moře vklíněna mezi státy Maháráštra (na severu) a Karnátaka (na jihu). Hlavním městem je Panadží (také Panjim, Ponnje, dříve Nova Goa), další větší města jsou Margao, Mapusa a Vasco da Gama.

Zdroj: Wikipedia


Objektiv Hema potlačuje množství barev a po vzoru indických pobřeží upřednostňuje červenou a žlutou barvu. Film Panaji výslednému snímku přidá trochu charakteristické textury a teplou vinětaci. Vše Made in India.

Nedávno také Hipstamatic rozšířil svůj D-Series Retropak o jednu sadu. Za 1,99 € tak nyní získáte tři objektivy a tři filmy vezoucí se na pěkné retro vlně. Konkrétně se jedná o objektivy Dee, Mark, Gregory a filmy Lite, Dreamy a BlacKeys 44.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také nedávno představil svou dosavadní největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

icon
Hipstamatic Classic (157 ratings) Hipstamatic, LLC Photo & Video, Utilities 79 CZK Stáhnout aplikaci
icon
( ratings) Stáhnout aplikaci