Hipstamatic představil nový fotografický balík Hanalei HipstaPak

Velice oblíbená fotografická aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat kameramanem Danem Mindelem a Havají.

Hanalei HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí 29 Kč. Za tuto cenu získáte objektiv Mindel a film Cinematheque. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.

Objektiv Mindel přidává snímku množství saturace, kontrastu a rozostření po jeho stranách tak, jak to dělá v některých svých filmech i Dan Mindel (Star Trek, Star Trek: Into Darkness, The Amazing Spider-Man 2, Star Wars: The Force Awakens). Cinematheque film pak ostří hlavně na střed scény a značně zkresluje strany. Výsledné fotografie jsou pak barevné, optimistické a prosluněné tak, jako kdyby byly pořízeny na samotné Havaji.

 

 

Druhé číslo magazínu Scene

Hipstamatic si pro nás připravil ještě jednu novinku a tou je druhé vydání magazínu Scene, jenž nahradil předchozí Snap. Druhé vydání je na téma Rules od Attraction a skrze samostatnou aplikaci vás vyjde na 29 Kč. Na webových stránkách je však dostupné zdarma.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také před časem představil svou největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

[appstore id=”342115564″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”640339204″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”523261788″ store=”CZ” style=”infobox”]