Hipstamatic představil nový Fashion SnapPakTato velice oblíbená fotografická aplikace dostala další rozšíření. Tentokrát se však nejedná o takový HipstaPak, na který jsme zvyklí, nýbrž zabrousíme do světa módy v rozšíření Fashion SnapPak.

Vývojáři aplikace asi už procestovali celý svět (např.: Tai Hang, Madagascar, Manchester, Helsinki, Montréal, Brisbane atd.), a tak se rozhodli změnit pojetí jejich rozšiřujících balíků. Proto přicházejí s módním SnapPakem od renomovaného fashion fotografa Kevina Tachmana působícího v magazínu Vogue (Instagram).

SnapPak

Fashion SnapPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,99 €. Za tuto cenu získáte objektiv Tachman a film Runway Handcrafted. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.

Hipstamatic Fashion 2_Fotor

Objektiv Tachman dodává pohyb a energii vašim snímkům, čímž vyjadřuje naturalistický postoj jeho autora k samotné módní fotografii. Zdůrazní krásu, vzrušení, ale i samotné drama. Kevinovi snímky vás vtáhnou do děje, ať už se odehrává kdekoli. Toho by měl docílit i Runway Handcrafted film, který fotografie doplní o odlesk slávy na ní obsažených aktérů.

Hipstamatic Fashion 3_Fotor

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si tento rozšiřující balík? Osobně mi přijde nesmírně povedený a zajímavý. Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

icon
Hipstamatic Classic (156 ratings) Hipstamatic, LLC Photo & Video, Utilities 79 CZK Stáhnout aplikaci
icon
( ratings) Stáhnout aplikaci