Hipstamatic představil nový fotografický balík Athens HipstaPak

Velice oblíbená fotografická aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat hlavním městem Řecka, proto se jmenuje Athens HipstaPak.

 

Athens HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,99 €. Za tuto cenu získáte objektiv Stavros, film Polina a blesk Apollo. Samozřejmě tento set mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


 

Athény (česky také Atény) jsou hlavní město Řecka. Rozkládají se na poloostrově Attika poblíž Sarónského zálivu. S okolními městy, jako je například přístav Pireus, vytvářejí aglomeraci čítající přes 4 miliony obyvatel.

Architektura města Athény je stejně kosmopolitním jako Athény samotné. Je možné zde obdivovat zachovalé původní starořecké památky, památky na dobu římského impéria, byzantské svatyně a stejně tak zde můžete sledovat vývoj moderní řecké architektury. Mnoho důležitých budov postavených převážně na konci 19. století bylo navrženo jako kopie antických staveb. Náměstí a parky obohacují sochy řeckých bohů, filozofů, hrdinů bojů za samostatnost Řecka. Většina těchto soch je v antickém stylu. Typickou architekturou athénského 21. století je Olympijský stadión. Zajímavými jsou i jednoduché domky běžných obyvatel postavené v posledních desetiletích.

Zdroj: Wikipedia


 

Objektiv Stavros je inspirovaný krásou Řecka jako takového, i když dělá mírně desaturované a temnější snímky. Proto film Polina přidává trochu toho světla a tepla – to zejména stínům. Blesk Apollo následně vybalancuje kontrast obsažený na fotografii.

Proč je tento HipstaPak inspirovaný zrovna Aténami je zjevné – vyšel stejný den, jako začala letní olympiáda v Riu. A jak známo, olympijské klání bylo založeno právě v Řecku.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si tento rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také nedávno představil svou dosavadní největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

[appstore id=”342115564″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”640339204″ store=”CZ” style=”infobox”]