Hipstamatic představil nový fotografický balík Budapest HipstaPak

Tato velice oblíbená fotografická aplikace dostala další rozšíření. Tentokrát se její autoři nechali inspirovat hlavním městem Maďarska – Budapeští, proto nese jméno Budapest HipstaPak.

Velkoměsto vzniklé roku 1873 sloučením tří do té doby samostatných částí (Budína, Starého Budína a Pešti), se rozkládá na obou březích řeky Dunaje. Balík se jmenuje Budapest HipstaPak a je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,99 €. Za tuto cenu získáte objektiv Murray a film Tilda. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.

BUDAPEST HIPSTAPAK

Objektiv Murray čerpá svou sílu z termálních pramenů samotné Budapešti. Omyje fotografii teplou lázní a přidá jí starobylou texturu. Tilda film nasává světlo procházející mezi kopci tohoto 9. největšího města Evropské unie, které dodává snímkům jemnou a nerovnoměrnou expozici.

Budapešť je krásné město, proto se není čemu divit, že inspirovalo i tvůrce Hipstamaticu k vytvoření této speciální sady. Díky složité situaci v Evropě však vychází o nějaký ten čas později, aby tvůrci neupozorňovali na nepokoje, které se v poslední době v této metropoli udály. Snad to na úspěch balíku nebude mít vliv.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si jamajský rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

[appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“640339204″ store=“CZ“ style=“infobox“]