Hipstamatic představil nový fotografický balík Helsinki HipstaPak

Tato velice oblíbená fotografická aplikace dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat hlavním městem Finska, proto se jmenuje Helsinki.

 

Helsinki HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,99 €. Za tuto cenu získáte objektiv Aatto, film Reeta a dvojici nových vzhledů pro váš fotoaparát. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


 

Helsinky (finsky Helsinki, švédsky Helsingfors) jsou hlavní a největší město Finska. Jde o největší finský přístav. Byly založeny roku 1550. Jejich centrum leží na malém poloostrovu ve středu Finského zálivu, ale patří k nim ještě poměrně velké území směrem na východ. Rozkládají se na 715,55 km² a mají asi 620 982 obyvatel.

Zdroj: Wikipedia


 

Objektiv Aatto je celkově chladný, stejně jak chladný je tento severský stát. Film Reeta s expirovaným efektem se proto snaží fotografii vetknout alespoň trochu toho tepla. V jistých situacích může být sice trochu kýčovitý, na prosincové období Vánoc se však více než hodí.

Helsinki 8

Vyjma sady objektivu a filmu s koupí získáte i dvojici vzhledů pro váš fotoaparát – Elinor a Dorthy. První je inspirovaný ohněm, druhý pak zase ledem. Oba jsou ale vyvedeny v ostrých geometrických tvarech, prý aby i vaše fotografie byly tak ostré, jak jen mohou.

Helsinki 9

 

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si tento rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také nedávno představil svou dosavadní největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

[appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“640339204″ store=“CZ“ style=“infobox“]