Hipstamatic představil nový fotografický balík Manchester HipstaPak

Tato velice oblíbená fotografická aplikace dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat trochou staré Anglie – městem Manchester. 

Manchester HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,99 €. Za tuto cenu získáte objektiv Smith a film Cheshire. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.

Manchester HipstaPak 1


 

Manchester je významné město a metropolitní distrikt v regionu severozápadní Anglie, historicky významné pro svou roli v průmyslové revoluci. Manchester je v současné době centrem umění, mediálního průmyslu, vysokoškolského vzdělání a obchodu. Samotné město má asi 483 000 obyvatel a oblast Velkého Manchesteru asi 2 240 000 obyvatel.

Je také známý ve sportovním světě především fotbalovými kluby Manchester United a Manchester City, kriketovým klubem Lancashire County Cricket Club a pořádáním 17 her Commonwealthu v roce 2002. Centrum města, které je na seznamu památek chráněných UNESCO, je pozoruhodné pro svou polohu poblíž sítě kanálů a mlýnů, které zaznamenaly největší rozvoj v období průmyslové revoluce v 19. století.

Zdroj: Wikipedia


 

Objektiv Smith přidá vašim snímkům trochu rozostření po stranách a celkově snímek ostaří. Film Cheshire naopak přidá lepený rámeček také odkazující k dobám již minulým. Spolu ale vytvářejí zajímavý set, který na vás zapůsobí příjemně propršenou atmosférou ostrovní Anglie.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si tento rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také nedávno představil svou dosavadní největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

[appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“640339204″ store=“CZ“ style=“infobox“]