Hipstamatic představil nový fotografický balík Philadelphia HipstaPakTato velice oblíbená fotografická aplikace dostala další rozšíření a vrací se v něm k cestopisnému tématu. Tento HipstaPak se nechal inspirovat americkou Filadelfií.

Philadelphia HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,99 €. Za tuto cenu získáte objektiv Franklin a film Liberty. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.

Hipstamatic


Filadelfie (anglicky Philadelphia) je největší město Pensylvánie. Leží v severovýchodní části Spojených států, na soutoku řek Delaware a Schuylkill, přibližně 100 km západně od pobřeží Atlantického oceánu. V roce 2010 mělo město 1 526 000 obyvatel, celá metropolitní oblast pak přes 6 milionů obyvatel. Filadelfie je sídelním městem arcibiskupa filadelfské arcidiecéze, který je zároveň metropolitou Provincie Pensylvánie. Město má velmi významné postavení v historii Spojených států, byly zde sepsány Deklarace nezávislosti a Ústava Spojených států. V letech 17901800 sloužilo jako hlavní město USA. Ve městě se nachází řada univerzit a vysokých škol, mezi nimi i University of Pennsylvania.

Zdroj: Wikipedie


 

Objektiv Franklin je charakteristický svým nakřápnutím, které způsobuje značné zkreslení snímku. Zrnitý film Liberty přidá míru jasu a hlavně jistou zašlou slávu vašim snímkům. Celý HipstaPak je tak nemastný a neslaný, své příznivce si sice jistě najde, nutno ale říci, že už jsme viděli lepší balíky.

Hipstamatic

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si tento rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také nedávno představil svou dosavadní největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

icon
Hipstamatic Classic (154 ratings) Hipstamatic, LLC Photo & Video, Utilities 79 CZK Stáhnout aplikaci
icon
( ratings) Stáhnout aplikaci