Hipstamatic představil nový Pinhole SnapPak

Tato velice oblíbená fotografická aplikace dostala další rozšíření. Už minule Hipstamatic představil  nový směr těchto rozšíření, teď na něho navazuje se sadou Pinhole SnapPak.

Vývojáři aplikace asi už procestovali celý svět (např.: Tai Hang, Madagascar, Manchester, Helsinki, Montréal, Brisbane atd.), a tak se rozhodli změnit pojetí jejich rozšiřujících balíků. Minulý měsíc přišli s Fashion SnapPakem nyní pokračují se SnapPakem Pinhole.


 

Pinhole nebo také dírková komora, nazývaná i camera obscura, je jednoduché optické zobrazovací zařízení ve tvaru uzavřené skříňky či prostoru, v jehož jedné stěně je malý otvor, který na protilehlé stěně vytváří obraz vnějšího prostoru na základě přímočarého šíření světla.

Zdroj: Pinhole.cz


 

Pinhole SnapPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,99 €. Za tuto cenu získáte objektiv Penny, film Aristotle a také vzhled papírového těla pro vaše rozhraní Hipstamaticu. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.

Objektiv Penny dá fotografii autentický vzhled, kdy jeho střed udělá ostrý a strany značně rozmaže. Aristotle film zase přidává černobílý filtr, zvýrazňující zejména temné stíny snímku.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si tento rozšiřující balík? Pinhole je totiž hodně stará technika fotografie. Myslíte, že má v dnešní době ještě šanci na úspěch?

[appstore id=”342115564″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”640339204″ store=”CZ” style=”infobox”]