Hipstamatic představil nový fotografický balík Two Rivers HipstaPak

Oblíbená aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat aktuálně panujícím zimním obdobím a jmenuje se Two Rivers.

Two Rivers HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a vyjde vás na 29 Kč. Za tuto cenu získáte objektiv Hamilton a film Maple 1880. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


Two Rivers je město ve Wisconsinu, ve Spojených státech amerických. Jeho populace činí něco málo přes deset tisíc lidí. Historie města sahá až do roku 1848. Město dostalo název díky své poloze, kdy leží mezi řekami Mishicott a Neshota, které jsou také známé jako East a West Twin.

Zdroj: Wikipedia


Objektiv Hamilton přidá vašim fotografiím teplejší barvy, aby lépe vynikly při tisku na dřevěnou destičku. Takový efekt totiž poskytuje film Maple 1880, který je jednoznačně inspirovaný příjemným retrem. Je evidentní, že použití této sady vykouzlí značně kýčovité výsledky, na druhou stranu mají nezaměnitelnou atmosféru a na zasněžené snímky se vyloženě hodí.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také před časem představil svou největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

[appstore id=”342115564″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”640339204″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”523261788″ store=”CZ” style=”infobox”]