Hipstamatic představil nový Valparaíso HipstaPak

Hipstamatic dostal další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat nejvýznamnějším chilským přístavním městem, a proto se jmenuje Valparaíso.

Valparaíso HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a vyjde vás na 25 Kč. Za tuto cenu získáte objektivy Vicuña CL a film Cinzano 36. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.

Tentokrát však vývojáři nové rozšíření přinesli v čas, čili první pátek v měsíci. Neopakuje se tak situace s Kaleidoscope SnapPakem, na který jsme netrpělivě čekali až do půlky měsíce. A protože jsou už příští měsíc Vánoce, dá se očekávat, že v prosinci přijde nějaké rozšíření se zimní tématikou. Vývojáři pak také často připravují různé slevy či zvýhodněné balíky sad, takže pokud si chcete rozšířit obsah, nezapomeňte pravidelněji kontrolovat obchod přítomný přímo v aplikaci.


Valparaíso (někdy také Valle Paraíso) je město ve státě Chile. Jde o hlavní město regionu Valparaíso a jeden z největších a nejdůležitějších přístavů v zemi. Valparaíso se nachází v centrálním Chile, 120 kilometrů severozápadně od hlavního města Santiaga. Ačkoliv hlavním městem země je Santiago de Chile, Národní kongres sídlí zde. Ve městě se nachází například nejstarší burza v Latinské Americe, první sbor dobrovolných hasičů na celém kontinentě, nebo první chilská veřejná knihovna.

Zdroj: Wikipedia


Objektiv Vicuña je určen zejména pro fotografování nočního života a dobře tak pracuje se zhoršenými světelnými podmínkami. Film Cinzano 36 pak přidává na důrazu vámi fotografovaného objektu. Spolu tak vytvářejí poutavé oldschool snímky, které mají jistou atmosféru. Díky značné vinětaci a barevnému nádechu se ale nemusí líbit každému. Za nás tak jde o jednu z mnoha sad, která sice nenadchne, ale může mile překvapit.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

[appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“640339204″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“523261788″ store=“CZ“ style=“infobox“]