Hipstamatic představil nový Yellowstone HipstaPak

Oblíbená aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat druhým nejstarším národním parkem na světě, a proto se jmenuje Yellowstone.

Yellowstone HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a vyjde vás na 25 Kč. Za tuto cenu získáte objektivy Lewis a film Old Faithful. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


Yellowstonský národní park je národní park nacházející se na území amerických států Wyoming (91 % parku), Montana (7,6 %) a Idaho (1,4 %). Byl vyhlášen 1. března 1872 na základě zákona schváleného americkým Kongresem a podepsaného prezidentem Ulysses S. Grantem. Je druhým nejstarším národním parkem na světě a je známý především pro svou divočinu a řadu geotermálních úkazů, zejména pak gejzír Old Faithful, který patří mezi nejoblíbenější atrakce parku.

Zdroj: Wikipedia


Objektiv Lewis přidává vašemu snímku jemné barevné aberace zesilující hlavně kolem jeho stran. Film Old Faithful následně přidává přepaly. Ve výsledku pak takové snímky vypadají hodně retro. Každému se to jistě líbit nemusí a udělat v tomto provedení všechny fotografie z vašeho výletu, by možná byla škoda, jinak se ale jedná o kombinaci s jistě nezaměnitelnou atmosférou.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také před časem představil svou největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

[appstore id=”342115564″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”640339204″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”523261788″ store=”CZ” style=”infobox”]