Huntgram – To nejlepší z instagramu


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/81034/virtual/www/wp-content/themes/simplemag/functions.php on line 240

Warning: Division by zero in /data/web/virtuals/81034/virtual/www/wp-content/themes/simplemag/functions.php on line 246

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/81034/virtual/www/wp-content/themes/simplemag/inc/rating-calculations.php on line 28

Výborné


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/81034/virtual/www/wp-content/themes/simplemag/inc/single-rating.php on line 28
nan

Dvojici Instagramistů (Lucas Warat, @Lakxs a Augustin Gotlib, @gotlib) se zrodila myšlenka vytvořit aplikaci, která by vyzdvihovala to nejlepší z Instagramu. Vývojáři dělali na projektu přes 9 měsíců a to téměř v utajení. První informace se objevili až po vydání titulu v App Store.

 

Povedlo se jim shromáždit z každé země několik vybraných fotografů, kteří ji reprezentují. Tyto sekce jsou nadále aktualizovány a noví representanti přibývají. Jelikož se jedná o pomocnou aplikaci pro sociální síť, propagace nebyla obtížná. Vývojáři poslali všem ambasadorům soukromé zprávy, ve kterých aplikaci představili a poprosili je, aby sdíleli jimi vybrané fotografie s logem Huntgramu. Jelikož se jednalo o uživatele s tisíci sledujícími, aplikace se velmi rychle dostala do podvědomí téměř po celém světě.

IMG_8902

 

Mimo záložky svět, kde naleznete vybrané instagramisty, jsou zde kategorie, které jsou rozděleny podle určitých témat, jako jsou zvířata, děti, auta, apod..

Další složka je věnována tzv. influencers. Jedná se o lidi, kteří přispívají a pomáhají komunitě. Objevují se zde jména jako @cubbygraham, @nois7, @ravivora, @colerise a další. Augustin s Lucasem vytváří i jakési soutěže s vlastními hashtagy. Těm je věnována další složka. Jako poslední máte na výběr mezi vaším profilem na Instagramu a záložkou notifikace.

IMG_8903 IMG_8904

Můžete si vytvořit svůj vlastní profil, díky čemuž vás možná vyberou a zveřejní v aplikaci či lze i doporučit svého kamaráda. Design se velmi povedl a přestože se objevují menší bugy, titul je stabilní a vývojáři je určitě brzy opraví. Pokud hledáte inspiraci, určitě doporučuji aplikaci stáhnout a tento projekt podpořit.

IMG_8900

 

[appstore id=“855185754″ store=“CZ“ style=“infobox“]