Jak se fotí jídlo iPhonem? Inspirujte se v říjnovém čísle magazínu SNAP

Food fotografii a gastronomii zvolili pro hlavní téma říjnového vydání tvůrci populárního magazínu SNAP, kteří jsou úzce provázáni s fotoaplikacemi  Hipstamatic a ÓGGL. Číslo, kde najdete tradičně inspiraci ze světa umění, fotografie, cestování, kultury a módy, tentokrát  výrazně propaguje série článků o vaření i všemu, co s ním alespoň trochu souvisí. Drtinou většinu fotografií, které jsou jako obvykle nasnímány výhradně aplikacemi Hipstamatic nebo OGGL, působí vskutku famózně. Zvlášť, když si uvědomíte, že „tradiční“ žánr fotografování potravin patří k těm náročnějším. Jednoduše řečeno, chcete-li se proslavit jako dobrý, či spíše špičkový fotograf pokrmů, musíte vědět něco o svícení a mít k sobě i zručné food stylisty. Příliš se v téhle branži nevyznám, nicméně při pohledu na obrázky, které autoři pořídili opravdu iPhonem, jsem doslova fascinován. No uznejte, čekali byste takovou parádu? Rozhodně je to velmi působivé !

Magazín SNAP si podle dostupných čísel každý měsíc přečte přes 400 tisíc fanoušků, přičemž 67% tvoří muži a 33% ženyKe stažení ZDARMA. Viz Odkaz do App Store.

[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/snap-magazine/id523261788?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″] [app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/hipstamatic-oggl/id640339204?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″] [app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/hipstamatic/id342115564?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]