Magisto Shot je nejen rozšíření pro Facebook Messenger

nan

Je to pár dní co společnost Magisto vydala novou aplikaci Magisto Shot, která je úzce propojena s Facebook Messengerem. Vyfoťte/vyberte fotografii, vyberte náladu, přidejte text a aplikace vytvoří krátký mikro-film, který je ideální právě k odeslání v Messengeru s kterým je úzce propojena.

Jak to celé funguje? Spusťte aplikaci, povolte přístup k fotoaparátu a fotografiím a propojení s Facebookem. Následně se dostanete do samotného prostředí aplikace, které tvoří jen prostředí fotoaparátu. Zde máte možnost změny mezi přední a zadní kamerou, výběrem focení s bleskem, nebo bez něho, případně jde nechat jeho použití na automatice. Poslední volbou je výběr již pořízené fotografie z vaší galerie.

IMG_0041

V dalším kroku si vyberte náladu jednoduchým kliknutím na barevnou ikonu.

IMG_0043

Dále vložte svůj krátký komentář, krátkou zprávu a klikněte na tlačítko Make my shot.

IMG_0044

Magisto Shot automaticky vytvoří krátký klip doprovázený vizuálními efekty a zvukovým doprovodem.

IMG_0045

Vytvořený klip můžete ještě změnit kliknutím na ikonu dvou šipek, jde uložit do své galerie, případně vymazat, pokud byste s ním nebyli spokojeni. Tou nejdůležitější volbou je však kliknutí na ikonu Messengeru. Tím vyberete, komu se má vytvořené dílo vlastně odeslat.

IMG_0046

Aplikace je hodně jednoduchá, nehledejte v ní žádné složitosti. Ovládání je intuitivní a zvládne jej doopravdy každý. Jedno nebezpečí tady však je – při nadměrném používání si na aplikaci vytvoříte silný návyk.

O aplikaci Magisto si pak můžete přečíst v samostatné recenzi této aplikace.

[appstore id=”967931790″]