Magisto – video snadno, rychle a bez práce


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/81034/virtual/www/wp-content/themes/simplemag/functions.php on line 212

Warning: Division by zero in /data/web/virtuals/81034/virtual/www/wp-content/themes/simplemag/functions.php on line 218

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/81034/virtual/www/wp-content/themes/simplemag/inc/rating-calculations.php on line 28

Chvalitebné


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/81034/virtual/www/wp-content/themes/simplemag/inc/single-rating.php on line 28
nan

Aplikace Magisto je vlastně takový automat, který aplikuje různé přechodové efekty na vaše videa a fotografie, které následně sestříhá, přidá k nim hudební doprovod a vytvoří krátký videoklip, který můžete sdílet na sociálních sítích.

Při prvním přihlášení do aplikace se máte na uvítací obrazovce možnost přihlásit do již existujícího účtu, případně se zaregistrovat pomocí účtu na sociálních sítích jako je Facebook, Google+, nebo Twitter. Další možností je volba „Prozkoumejte jako host“.

0

Po přihlášení se zobrazí stránka, která vás vyzve k vytvoření prvního díla. Můžete vybrat existující záběry – videa a fotografie, případně natočit video.

V případě, že zvolíte možnost vybrat existující záběry, dostanete se do vaší knihovny médií, kde jednoduše označíte fotografie a videa, ze kterých chcete vytvořit krátký klip. Pak stačí kliknout vpravo nahoře na nápis další.

1

Pozor, jestliže jste vybrali málo materiálu, aplikace vám vrátí hlášku upozorňující na tuto skutečnost. Máte možnost pokračovat i tak dál, nebo přidat více materiálu.

V horní části, se vám zobrazuje počet vybraných fotografií a videí, včetně jejich délky. Maximum fotografií na jeden film je omezen počtem třiceti kusů.

IMG_0030

Po kliknutí na nápis Další, vpravo nahoře, se dostanete na stránku, kde vyberete styl editování a následně vybíráte zvukový doprovod ke klipu. Můžete vybírat z přednastavených šablon, případně si vybrat ze svojí hudební knihovny iTunes.

3

4

Na další stránce dáte svému klipu název. Můžete si také nastavit maximální délku klipu. Pak již stačí kliknout na nápis Udělejte můj film. Aplikace by vás měla upozornit, že tato operace může nějakou chvilku trvat, konkrétně několik minut. Jakmile bude klip vytvořen, budete upozorněni oznámením pomocí notifikace. Na tuto volbu je zapotřebí při prvním spuštění povolit oznámení, jinak nebude fungovat. Mezitím si můžete uvařit kávu, nebo vyřídit došlou poštu.

IMG_0032

Jakmile máte video vytvořené, znovu otevřete aplikaci, kde budete mít k dispozici koncept. Klikněte na něj a spustí se vám samostatné video, které můžete uložit a nebo jej ještě vyladit. Nakonec video ještě ohodnoťte smajlíkem. Video si uložte ve vlastním albu, pokud jej nemáte vytvořené kliknutím na znak + si jej vytvořte, pojmenujte a uložte.

Výsledné dílo máte možnost ponechat sami sobě, nebo poslat odkaz pouze vybraným kontaktům, případně ho zveřejnit na sociálních sítích.

IMG_0034

Aplikace je multiplatformní a do svého účtu se můžete přihlásit i na webových stránkách www.magisto.com, kde svoje videa máte také k dispozici. V základu je aplikace zdarma, pokud by se stala vaší oblíbenou appkou, máte možnost si dokoupit prémiový účet.

[appstore id=”486781045″]

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/81034/virtual/www/wp-content/themes/simplemag/functions.php on line 212

Warning: Division by zero in /data/web/virtuals/81034/virtual/www/wp-content/themes/simplemag/functions.php on line 218