Soutěž o Olloclip Studio a olloCase potrvá již jen pár dní

Březnové kolo soutěže Mr. Fotostream pomalu spěje ke konci – končí ve čtvrtek o půlnoci. Do té doby máte možnost nahrávat své snímky na téma „rozkvět“ a vyhrát tak skvělé ceny značky Olloclip.

Do sekce FOTOSTREAM na webu posílejte mobilní fotografie nebo iPhone Art s jakýmkoli pojetím tématu. Je povolená libovolná invence a rozhodně se tak nemusí jednat jen o bující květenu. Vyhlášení vítěze proběhne v prvních dubnových dnech na sociálních sítích magazínu. Tentokrát se právě i na nich můžete zúčastnit (konkrétně Twitter a Instagram), kde jen musíte svůj příspěvek označit tagem #iphonefotorozkvet s textem: „Soutěžím s @iPhonefotocz na téma ROZKVĚT o produkty značky #Olloclip“.

Olloclip Studio 1_1

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

  1. Soutěž MR. FOTOSTREAM – BŘEZEN probíhá od 1. 3. 2016 do 31. 3. 2016 a týká se současně jak sekce FOTOGRAFIE, tak ART v naší rubrice FOTOSTREAM i sociálních sítí Twitter a instagram. Téma soutěže je ROZKVĚT.
  2. Pořadatelem soutěže je magazín iPhonefoto.cz, hlavní cenu pak poskytla společnost Olloclip. Soutěžící se musí ZAREGISTROVAT nebo PŘIHLÁSIT do systému sekce FOTOSTREAM a do 31. března 2016 zaslat fotografii na dané téma. Soutěž však probíhá i na sociálních sítích Twitter a Instagram, kde soutěžní fotografie musí být označena tagem #iphonefotorozkvet a doplněna textem „Soutěžím s @iPhonefotocz na téma ROZKVĚT o produkty značky Olloclip“. Sledovat profil pořadatele nutné není, i když by mu to udělalo radost.
  3. Soutěžící mohou posílat jak fotografie pořízené a editované pomocí iPhone, iPod Touch a tabletů iPad, tak i fotografie pořízené jiným smartphonem. A při editaci pochopitelně používat jakékoliv aplikace. Jedná se o amatérskou mobilní soutěž, proto opravdu prosíme nepoužívat zrcadlovky a photoshopy.
  4. Do soutěže jsou zařazeny snímky, které účastníci a čtenáři magazínu nahrají prostřednictvím rubriky FOTOSTREAM s podmínkou, že každý z příspěvků MUSÍ OBSAHOVAT „štítek“ čili tag s názvem fotosoutěže, tj. ROZKVĚT. Nutné je do štítků uvést váš Instagram nick, pokud jste na Instagramu a aplikace, ve kterých byl snímek upravován. Maximálně lze do soutěže přihlásit 3 fotografie od jednoho autora. Maximum snímků nahraných do soutěže platí i pro sociální sítě. Pokud uživatel nahraje snímků více, nebudou žádné jeho příspěvky brány ve zřetel.
  5. Pořadatel – magazín www.iPhonefoto.cz má právo NESCHVÁLIT nebo VYŘADIT příspěvky, které prokazatelně nesplňují požadavky soutěže uvedené v bodech 3. a 4. pravidel soutěže. A dále ty, které nesplňují alespoň základní „uměleckou“ úroveň zpracování nebo porušují autorská práva ČR a podmínky pro užívání webu iPhonefoto.cz.
  6. O vítězných fotografiích rozhodnou: Originalita, nápad a vizuální zpracování. Rozhodujícím faktorem je i POČET LIKE a ZOBRAZENÍ, které každý ze soutěžních snímků během konání soutěže, tedy od 1. 3. 2016 do 31. 3. 2016, získá od ostatních čtenářů magazínu, ale i na sociálních sítích. O výběru NEJLEPŠÍ fotografie rozhodne redakce magazínu www.iPhonefoto.cz. Vyhlášení vítěze soutěže za měsíc březen proběhne v prvních dubnových dnech na sociálních sítích magazínu.

 

Cena pro vítěze Mr. Fotostream – březen

Ceny máme tentokrát dvě, přičemž výherce si z nich bude moci vybrat dle toho, kterou upotřebí. Jedna je Olloclip Studio pro iPhone 6/6s a aby to větším modelům nebylo líto, pro ně je přichystaný olloCase právě pro varianty iPhone 6/6s Plus. Výherce si tak vybere dle toho, kterou variantu telefonu iPhone používá on, nebo někdo v jeho okolí. O ten produkt, který si výherce nevybere, se pak bude soutěžit v následujícím období. Srovnání obou produktů najdete v článku Co pořídit? Olloclip Studio nebo olloCase?.

Olloclip Studio 20

Za poskytnutí cen do soutěže děkujeme společnosti Olloclip.com.