Vodotěsný kryt ProShot Case pro iPhone v předprodeji

Olloclip (potažmo i jeho Studio) není jediné příslušenství pro mobilní telefony, které na Kickstarteru uspělo. Jedním z nich je i vodotěsný kryt ProShot Case.

Jedná se o kryt, do kterého uzavřete svůj iPhone 6/6s (varianta 6/6s Plus dostupná není) a tím jej zcela utěsníte. Můžete se s ním tak potápět do hloubky tří metrů, kdy s Touch Screen Lid ještě můžete plně používat displej vašeho telefonu.

Proshot 6

Pokud použijete Deep Dive Lid, můžete se sice potopit do hloubky až třiceti metrů, nemůžete však už používat dotykový displej. Ten musíte mít spuštěný a snímky pořizovat ovládáním hlasitosti na vašem telefonu. V App Store je však ke stažení aplikace ProShotCase, která vám umožní měnit jednotlivé režimy kamery právě jedním z tlačítek hlasitosti (-), přičemž tím druhým následně záznam pořizujete (+).

Proshot 7

Obě varianty jsou přitom obsaženy v balení, stejně jako řemínek na ruku a širokoúhlá předsádka objektivu, která má záběr 110°. Přikoupit půjde i předsádka rybí oko, stejně jako různé stativy a držáky přímo od výrobce. Pokud byste chtěli využít nějakých unifikovaných, můžete. Samotný kryt totiž má princip uchycení stejný jako kamery GoPro.

Cena celého setu je 99 dolarů. Objednávky budou expedovány v průběhu února. Více informací naleznete na webu prodejce.