VSCO nově umožňuje vytvořit si vlastní editační sady

S aktualizací aplikace VSCO můžete nově vytvářet vlastní editační sady. Ty si lze uložit a následně je použít na vaše snímky. Opakovaně a donekonečna.

Nová funkce se jmenuje Recipes a je určena primárně VSCO X předplatitelům sítě. Dostupná je však i všem ostatním, to ale s jistým omezením. Ti, jež si předplatné platí (20 dolarů za rok), si mohou vytvořit až deset sad receptů, všichni ostatní si funkci mohou vyzkoušet alespoň se sadou jednou.

 

Ty správné recepty na vaší mobilní editaci

Recipes vám umožňují uložit si vaši stávající editaci a následně ji použít na jakýkoli jiný snímek s tím, že jednotlivým úpravám samozřejmě můžete ještě dodatečně měnit zvolené hodnoty. Použití je přitom velice jednoduché. Své recepty totiž najdete pod samostatnou ikonou.

Ta se nachází ve spodním pásu nabídek. Jakmile na fotografii učiníte nějakou úpravu a stisknete symbol receptu, vyjede vám historie vaší editace. Zvolíte-li symbol plus, svůj recept si tím vytvoříte. I když si můžete jednotlivé editace přeskládat dle libosti, hlavní nabídku změnit nemůžete, recepty v ní tak mají své pevné místo, ať se vám to líbí, nebo ne.

Zdroj: dpreview.com