Vyšel nový SuperApple Magazín 2/2015

Druhé číslo SuperApple Magazínu v roce 2015, vydání Březen – duben 2015, vychází 4. března a přináší jako již tradičně spoustu zajímavého čtení.

V tomto čísle najdete hned několik velkých témat. Zajímalo nás, jaké to je začít vyvíjet aplikace a programovat pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS. Jde o činnost dostupnou díky novému jazyku Swift pro každého, nebo o zábavu pro pár vyvolených?

Tip: najděte si svůj nejbližší stánek v interaktivní mapě!

Srovnali jsme také schopnosti virtualizačních aplikací. Která z nich je vhodnější pro běh firemních aplikací, která pro hry a která třeba po virtuální servery? To vše včetně přehledných grafů.

iPod touch je zařízení, které Apple propaguje jako ultimátní mobilní herní konzoli. Zjistili jsme, zda je to pravda a zda obstojí v souboji s plnohodnotnými přenosnými herními systémy od Nintenda a Sony. Pokračujeme také v seriálech věnovaných iPadům v kanceláři i systému Evernote. A jako tradičně najdete v časopise velké množství testů, rad a návodů.

Všem iPhone fotografům je pak věnována speciální fotografická sekce, kterou má na svědomí redakce iPhonefota. Poznáte v ní tři nejlepší aplikace na manuální ostření, přečtete si recenzi aplikace Picfx a dozvíte se, k čemu se hodí mít ve svém iOS zařízení nainstalovanou aplikaci Metapho. Přítomna je také reportáž z uplynulého Appliště, iPhonefoto a Macfórum srazu.

SAM022015_vzor_03

 

Od redaktorů našeho partnerského webu Appliště si v tomto čísle můžete přečíst recenzi iOS hry Heroes of Might & Magic III: HD Edition a také to, jaké to vlastně je používat Apple produkty bez zraku.

A jako tradičně najdete v časopise velké množství testů, rad a návodů.
Ostatně prolistujte si celým časopisem:Kam pro časopis?

  • Podrobný přehled obsahu včetně náhledových stránek najdete na stránce s obsahem časopisu.
  • Časopis je možné najít jak v síti spolupracujících prodejců, tak již dnes i na novinových stáncích.
  • Můžete si jej také objednat z eshopu vydavatele (zde neplatíte žádné poštovné), případně i v elektronické podobě prostřednictvím systému Publero nebo Wooky pro pohodlné čtení na počítači i iPadu.