Vyšel nový SuperApple Magazín 4/2015

Čtvré číslo SuperApple Magazínu v roce 2015, vydání Červenec – srpen 2015, vychází 17. června a přináší jako již tradičně spoustu zajímavého čtení. 

V tomto čísle najdete hned několik velkých témat. Představíme vám nejnovější operační systémy pro zařízení od Applu: jak počítačový OS X 10.11 El Capitan, tak i mobilní iOS 9. A podrobněji se podíváme také na inovovaný iMac s 5K Retina displejem i nový patnáctipalcový MacBook Pro s Retina displejem. Nakolik se vyplatí jejich pořízení?

V testech najdete zajímavé doplňky pro telefony, tablety i počítače využitelné přes léto na cestách i doma. Dozvíte se také, jak složité je zapojit Mac do provozu ve velké firmě i jak se povedl letošní festival iCON Prague 2015.

Pokračujeme také v seriálu věnovaném systému Evernote a Honza Březina z Digitu začíná s novým seriálem o Photos. Je skvělý pro všechny, kteří své fotky zpracovávali doposud v aplikacích iPhoto nebo Aperture a doposud si nevěděli s novými Fotkami rady.

V tomto čísle vracíme zpět oblíbené návody. Začínáme tím nejdůležitějším pro každého nového uživatele: jak správně nastavit Maca pro koupi?

Ve fotosekci psanou redaktory iPhonefota se tentokrát dozvíte, které aplikace jsou nejlepší na tzv. Tiny Planet efekt. Zjistíte také, jestli se vyplatí investovat do aplikace Faded a dostanete fototip na aplikaci Screeny, která zatočí s nechtěnými otisky obrazovky ve vaší galerii. Dostanete také tip na domácí tiskárnu fotek FujiFilm instax SHARE. Pozadu nezůstávají ani redaktoři našeho partnerského webu Appliště, kteří píší třeba o tom, jak je ráno budí budík Philips AJ3200.

SAM042015_vzor_04

A jako tradičně najdete v časopise velké množství testů, rad a návodů.

Tip: najděte si svůj nejbližší stánek v interaktivní mapě!

 

Kam pro časopis?

  • Podrobný přehled obsahu včetně náhledových stránek najdete na stránce s obsahem časopisu.
  • Časopis je možné najít jak v síti spolupracujících prodejců, tak již dnes i na novinových stáncích.
  • Můžete si jej také objednat eshopu vydavatele (zde neplatíte žádné poštovné), případně i v elektronické podobě prostřednictvím systému Publero nebo Wooky pro pohodlné čtení na počítači i iPadu.