Vyšel nový SuperApple Magazín 6/2014

Šesté číslo SuperApple Magazínu v roce 2014, vydání Listopad – prosinec 2014, vychází ve středu 5. listopadu a přináší jako již tradičně spoustu zajímavého čtení.

V tomto čísle najdete hned několik velkých témat. Shrneme si všechny významné jablečné události a představíme si všechny novinky, kterých jsme se v uplynulých dvou měsících od Applu dočkali. Novinky nejžhavější, tedy zbrusu nové iPhone 6 a 6 Plus, jsme již také podrobili náročnému redakčnímu testování. Dozvíte se, jaké jsou a nezatajíme vám ani jediné písmenko. Skutečně se tak lehce ohýbají?

Mnoho překvapení přineslo také představení jablečných hodinek Apple Watch. Těm se totiž povedlo něco neuvěřitelného: nikoho nepřekvapily a současně byly hodně překvapivé. Povíme vám, jak se to vše přihodilo.

Apple Pay je technologii, kterou to Apple zase jednou „natřel“ svým konkurentům a ukázal jim, jak se to má správně dělat, když chtějí uvést na trh nějakou novou službu. Ne vždy jde totiž jen o samotnou technologii.

Všem iPhone fotografům je pak věnována speciální fotografická sekce, kterou má na svědomí redakce iPhonefota. Poznáte v ní tři nejlepší aplikace pro tvorbu geometrických prvků ve svých snímcích, přečtete si recenzi aplikace Fotograf a dozvíte se, k čemu se hodí mít v iOS zařízení nainstalovanou aplikaci Photo Eraser.

Najděte si svůj nejbližší stánek v interaktivní mapě!

A jako tradičně najdete v časopise velké množství testů, rad a návodů.

  • Podrobný přehled obsahu včetně náhledových stránek najdete na stránce s obsahem časopisu.
  • Časopis je možné najít jak v síti spolupracujících prodejců, tak již dnes i na novinových stáncích.
  • Můžete si jej také objednat z eshopu vydavatele (zde neplatíte žádné poštovné), případně i v elektronické podobě prostřednictvím systému Publero nebo Wooky pro pohodlné čtení na počítači i iPadu.