Vytvořte si svojí planetku s aplikací Circular+

nan


Aplikace Circular+ slouží k deformaci vašich fotografií do kruhů. Můžete s ní vytvářet takzvané planetky, které sice mohou být na první pohled nezajímavé, ale s touto úpravou dostanou jednoznačně nevšední vzhled.

Samotná aplikace má velikost 199 MB a je kompatibilní s verzí iOS 6 a novější. Aplikaci si můžete stáhnout jak do iPhonu, tak do iPadu. Podporované jazyky jsou však jen Angličtina a pro tuzemské uživatele nepříliš zajímavá Čínština.

Při prvním spuštění aplikace je důležité povolit přístup k fotoaparátu a fotografiím. Rozhraní aplikace je velice jednoduché a intuitivní. Na úvodní obrazovce v dolní části aplikace máte tři symboly, na které se dá kliknout – New, Samples a Apps. Volba Apps vás dostane na nabídku dalších aplikací daného vývojáře. Volba Samples vás přesměruje na nabídku šablon. S volbou New  se dostanete do své galerie fotografií, ve které si můžete vybrat již pořízenou fotografii. Je zde ale možnost pořídit snímek přímo z aplikace kliknutím v pravém dolním rohu na ikonu fotoaparátu.

screen1

Po výběru snímku se dostanete na možnost ořezu, případně srovnání horizontu fotografie. Toto je důležité pro vytvoření co nejdokonalejší planetky. V horní části klikněte na Crop (oříznout) nebo Done a dostanete se na další stránku aplikace. Automaticky se vytvoří planetka z vámi zvolené fotografie. Můžete pokračovat dál kliknutím v horní části na symbol sdílení, nebo v dolní části můžete provést úpravu vašeho díla.

IMG_0032 2

Image edit – po kliknutí na tuto ikonu editujete samotnou planetku, můžete s ní otáčet do požadovaného úhlu, kroutit do šroubovice, duplikovat, invertovat a je zde i spousta dalších možností. S editací se dá opravdu dobře vyhrát.

screen4

Effects – další volba, kde do planetky přidáváte různé efekty, jako například letadlo nebo letící hejno ptáků. Efektů je celá řada a záleží jen na tom, co do snímku chcete přidat. Přítomny jsou i odlesky nebo mraky.

screen3

Effects edit – jak název sám napovídá, zde můžete provádět editaci zvoleného efektu, jako je například barevný nádech nebo průsvitnost.

Layeers – zde můžete kliknutím na znaménko plus přidat další vrstvu, do které například vložíte další efekt. Ten lze samozřejmě i nadále upravovat.

Filters – tato volba přidá výslednému obrázku fotografický efekt, jehož intenzitu můžete editovat. Můžete také přidat nějakou texturu.

IMG_0033 2

 

Jakmile máte veškeré úpravy hotové, můžete výsledné dílo sdílet na sociálních sítích, nebo jej uložit do galerie fotoaparátu a to klidně i ve formátu png. Dále je možné jej poslat do některé z dalších aplikací, případně pokračovat na Instagram. Tam můžete s úpravami klidně dále pokračovat.

icon
Circular Tiny Planet Editor (5 ratings) BrainFeverMedia Photo & Video, Entertainment 129 CZK Stáhnout aplikaci