ClassicSAMP app – Sampler od MissKiwiMissKiwi, velmi progresivní (a můj oblíbený) vývojář vypustil aktualizaci jedné ze svých aplikací s názvem ClassicSAMP. Pokud se vám líbí iPhone fotografie, jejímž základem je “sampler” efekt, tedy záznam, kdy se používá několik “objektivů” najednou, které vytvoří sekvenční vrstvení, pak je tohle jedna z aplikací, které byste neměli vynechat. Osobně nejsem sice velkým příznivcem této techniky. Na druhou stranu, pro práci vývojáře MissKiwi mám vážně slabost.

Stojí totiž za řadou skvělých aplikací, které se vyznačují jednoduchým, hravým rozhraním a menu. A také designem, v němž poznáte jeho autorský rukopis.

ClassicSAMP nabízí 6  fotoaparátů s různými počty objektivů v jedné app dohromady. A k tomu simulaci 16 různých filmů. Pracovat s nimi je vcelku snadné. Počítat můžete i s podporou stále oblíbenější funkce geotagging.

Pokud vás ClassicSAMP od MissKiwi, který má na svém kontě například velmi povedené aplikace jako ClassicPAN, SQUARA nebo ClassicINSTA, zaujal, můžete si ho nyní koupit za přijatelnou cenu  1,79,- eur. Odkaz do App Store.

icon
AB Classic (1164 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz