Everyday app – vyfoť se každý den

Přemýšleli jste někdy o tom, jaký výraz ve tváři jste po probuzení měli třeba v tento den před rokem ? Nebo dvěma ? Ne snad, že by to bylo životně důležité, ale kdyby vás to přeci jenom lákalo, začátek roku je ideální na start takového osobního fotodiáře ve vašem iPhonu. Existuje na to několik různých aplikací, přičemž tou nejznámější je patrně Everyday (dříve iEveryday).

Smyslem téhle aplikace je jediné. Každý den vám pomocí upozornění na displeji připomenout, že se máte vyfotit (pokud na to náhodou zapomenete). To samo o sobě není nic výjimečného. Ovšem když tuhle denní, několik vteřin trvající “siestu” budete dodržovat delší čas-třeba dva, tři měsíce, nebo ještě lépe rok, dva-můžete dostat zajímavou sekvenci snímků, která vám “promítne celý kus vašeho života”:-) Každý ze snímků se ukládá podle daného data pěkně za sebou. V okamžiku, kdy se rozhodnete, pak všechny snímky spojíte v jeden video příběh a je hotovo. Nemusíte přitom fotit jen svou tvář nebo vůbec sami sebe. Klidně se zaměřte na svého kolegu, svou ženu nebo třeba i nějaké statické místo, které se často mění. Myslím, že každý si může najít svůj námět. Sám jsem tuhle aplikaci zkoušel vloni několik týdnů za sebou a musím říci, že výsledek mě celkem pobavil. Protože jsem ale čas od času (vyloženě z lenosti) nějaké toho foto pro dnešní den vynechal, není to úplně ono. A tak to zkusím napravit právě letos. Třeba se na konci roku dočkám zajímavé sekvence 365 dnů ze svého života. Pokud si hodláte zavést svůj fotodiář rovněž, připravte se na útratu 1,99,- dolaru, tedy 1,59,- euro. V případě, že to vydržíte a vytvoříte opravdu netradiční fotopříběh, klidně ho pošlete. Nebo se o něj podělte rovnou emailem či prostřednictvím facebooku, flickru, twitteru nebo blogovací sítě Tumblr se svými známými. Fotek můžete nasnímat i několika za den. Držím palce a protože je první den v roce, přeji vám všem hodně radosti, vše nejlepší a směle do toho !!!

Aplikaci Everyday si můžete stáhnout z App Store za cenu 1,79,- eur.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/everyday/id398081659?mt=8″]

Odkaz na stránky aplikace jsou ZDE.

A POZOR !!! Ať víte, do čeho jdete…. Podívejte se na přiložené video slavné BECKIE, která app Everyday používá poctivě už 4 roky !!! Na kanálu YouTube její čtyřletou proměnu vidělo bezmála už 400 tisíc diváků !!!