FastPix app – váš rychlý foťákDočasně ZDARMA je dnes také FastPix (později přejmenována na Fast Pics) app. Tenhle fotoaparát je postavený na jednoduché bázi a jeho hlavním cílem je dovolit fotografování sekvence snímků rychle za sebou. Netuším, jak často takovou aplikaci budete chtít používat, ale byla by škoda si nechat ujít promo akci vývojářů a nevyzkoušet si ji. Ovládá se dotykem na jakékoliv místo na displeji telefonu. Zkrátka, je to přesně ten typ aplikace, které vynechávají obvyklé “zdržování” při fotografování v terénu, kdy chcete zachytit akci v sekvenci a nemáte čas čekat, až naběhne fotoaparát. A přitom ještě trefovat spoušť:-) Normálně se takhle aplikace prodává za vyšší cenu 1,59,- eur. Kvůli nedostatku času jsem dnes nestihl bohužel FastPix testovat, takže prosím o případné reakce na to, jak se vám s ní pracovalo.

Oproti jiným, podobně postaveným app, by tahle měla umět záznam fotografií s vyšší kvalitou obrazu. Většina podobně postavených app pro rychlé snímání v sekvenci totiž dovoluje zpracovat jen obrázky s menším rozlišením. Pokud se rozhodnete FastPix vyzkoušet, neváhejte. Bezplatně je pouze na krátkou dobu. Ostatně, smazat ji přeci můžete vždycky. A bezbolestně:-) Mimochodem, existuje i ve verzi HD pro iPad. Ale ta je ke stažení za normální cenu. Aktuálně je zdarma pouze varianta pro iPhone. Odkaz na App Store.

icon
AB Classic (1162 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

DODATEK z 24.8.2013: App byla později přejmenována na Fast Pics.

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz