MosaicArtist app – vzhůru do bublin

Pomocí pokročilých algoritmů vám můj dnešní tip – aplikace MosaicArtist pomůže proměnit vaše “obyčejně” vypadající fotografie v ohromující a velmi netradiční uměleckou mozaiku. Tvůrci téhle app se rozhodli pracovat s vektorovou grafikou. Finální snímek získá “bublinový” efekt, který může u některých motivů, zejména výrazně barevných a kontrastních, působit skutečně netradičně. Pamatujte, že aplikace pracuje s rozlišením 1024 px bez ohledu na to, jaká vstupní data jí poskytnete.

Není to tak dávno, co jsem tady popisoval velmi povedenou fotoaplikaci MOZAIKR, která pochází od českých vývojářů. Jedná se o pokročilou app, díky níž můžete v iPhonu vytvořit ze snímků uložených v galerii Camera Roll, originální mozaikové obrazy. Pokud vás tenhle styl editace vašich snímků zajímá a baví, doporučuji ji důkladně prozkoumat a vyzkoušet. Stáhnout se dá nyní za základní a odpovídající cenu 0,79,- eur. Vyzkoušet ale můžete nejprve i její LITE verzi, která je ke stažení ZDARMA.

Ale zpátky k MosaicArtist app. Pokud vás láká podle přiložené ukázky ji otestovat, počítejte s investicí 0,89,- eur. Dostanete za to velmi netradiční nástroj pro rychlou a kreativní úpravu s velmi jednoduchým ovládáním. Viz Odkaz na App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/mosaicartist/id382001661?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]