Fotoaplikace Cam X: Lákavá sada efektů pro vaše fotografie i video

Tahle novinka není pro ty, kteří nemají rádi in-app nákupy, tedy dokupování filtrů, stylů či celých setů v aplikaci. Řadu z vás ale může aplikace CAM X oslovit, většina jejích efektů totiž stojí za pozornost. Navíc je v základu a pro testování získáte bezplatně.

Cam X app foto 1

Aplikace má velmi jednoduché a přehledné menu. Její tvůrci sází výhradně na to, že vás oslní právě skladbou filtrů a stylů, které vám připravili v několika sériích s cenou po 0,89,- eur. Stejně tak si ale můžete dopřát celý balíček Master’s Collection, který si vývojáři cení na 4,49,- eur. Vzhledem k tomu, že jednotlivých setů je celkem jedenáct, znamená to, že při nákupu kompletní kolekce se dostanete zhruba na 50% ceny.

Cam X app foto 3

Tuhle možnost jsem zvolil i já a po dvou dnech zatím nelituji. Jistě, ne všechny efekty jsou strhující a jedinečné. Mnoha z nich ale musím dát vysokou známku. Tenhle “koktejl” stylů se zkrátka povedl. A to nejen pro fotografie, ale také video. U obou formátů máte možnost měnit filtry v reálném čase, tedy v okamžiku, kdy se chystáte scénu zaznamenat. Dobře funguje výměna filtrů i během editace. Součástí app je základní sada nástrojů pro ořez do různých formátů, otáčení snímků a rozostření části obrazu. Doporučuji si celou nabídku nejprve dobře prohlédnout a promyslet, jestli právě tahle sestava je pro vás ta pravá. Více o fungování a menu aplikace vám napoví přiložené promo video.

Cam X app foto 2

Jednotlivé “pack” efekty a style v CAM X: Essentials, Glamour, B&W, Sepia, Vintage, Portrait, Scenes, Hues, Sketch, Popart, Toon a pochopitelně Master’s Collection.

V základu je ke stažení ZDARMA.  Viz odkaz do App Store. [app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/cam-x/id699476155?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]