ProCamera app – krátce ve slevěProCamera app, jedna z nejlepších fotoaplikací, které najdete v App Store je právě v prodeji s výraznou slevou. Zatímco běžně se tenhle fotoaparát kombinovaný s bohatou nabídkou editačních nástrojů prodává za 2,39,- eur, nyní je v promo akci za sníženou základní částku 0,79,- eur. Takže pokud ji ještě nemáte ve svém iPhonu, neváhejte ani vteřinu a nenechte si ji ujít !!!

ProCamera je často srovnávána s velmi populární a hodně stahovanou aplikací Camera+, která se dlouhodobě drží vysoko v žebříčku nejžádanějších fotoaplikací. Vloni dokonce několik měsíců v kuse dokázala držet prvenství v kategorii Photo a Video. ProCamera ovšem rozhodně není o nic horší app. Pouze trochu jinak postavená, ale rozhodně nepřehlédnutelná. Pokud hledáte svělou aplikaci podle vzoru dva v jednom – skvělý fotoaparát a parádní editor – pak můžu tuhle aplikaci rozhodně doporučit !!! Viz Odkaz na App Store.

icon
AB Classic (1162 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz