Repix app – lákavá novinka je tu

Šum okolo očekávané novinky jménem Repix app,  na jejíž uvedení jsem vás upozorňoval před několika dny v článku ZDE, je u konce. Od včerejška je k dostání v App Store a dobrá zpráva pro začátek zní: V základní verzi je ZDARMA🙂 Jedná se o “artovější” typ aplikace, která disponuje především nástroji na proměnu fotografií v malby, kresby, koláže, případně kombinované techniky. A první dojmy ? Především je třeba zmínit, že jde o typ aplikace, se kterou se musíte trochu “oťukat” a “poprat”. Nástroje, kterých máte pro první testy k dispozici rovných 9, jsou nastaveny zajímavě, ale naučit se s nimi některé postupy chvilku potrvá. Výsledky jsou atraktivní a pro ty, kteří hledají výtvarnější styl úprav pro vaše fotografie, se může Repix stát oblíbeným pomocníkem. V základní sadě najdete i dva “opravovací” nástroje – Undoer a Eraser. To pro případné chyby a nepovedené tahy. Díky těmto funkcím můžete provést úpravy a opravy. Stejně tak je tu k dispozici přímé tlačítko pro návrat akce v  krocích.

Repix app foto 1

Pokud vás první kontakt s malovacími “kartáči” zaujme, začnete pokukovat po dalších efektech. Ty jsou k dispozici pochopitelně v obchodu uvnitř aplikace. Pověstné in app nákupy v tomto případě fungují lákavě. K dispozici máte 3 další různé sady a v nich vždy 4 nové nástroje (Color, Artistic, Light Brushes). A nebo finální Master´s Collection set, kde si můžete za částku 4,49,- eur dokoupit “plnotučnou”, 12-ti dílnou sestavu. Jistě, je to vyšší položka, ale přijde mi adekvátní. Zvlášť, když každý ze setů stojí samostatně 1,79,- eur. A je fajn, že než se k nějakému dalšímu utrácení rozhodnete, máte férovou možnost si otestovat fungování nástrojů bezplatně právě v základní sadě s 9 “kartáči”.

Obraz před úpravami nahráváte z galerie Camera Roll, položky Photo Stream, případně si aktuální motiv vyfotíte kamerou přímo z aplikace. Zajímavostí je možnost importovat fotografie pro úpravy z vašeho Facebook profilu. Tam ostatně můžete posléze editované fotky znovu nahrát. Stejně tak je k dispozici sdílení na Twitter, Tumblr, Instagram. Nechybí posílání emailem. A tradiční poznámka na závěr. Repix app je univerzální, tudíž funguje nejen pro iPhone a iPod Touch, ale také pro iPad. Pokud vás zajímá, můžete si ho stáhnout okamžitě. Viz Odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/repix-remix-paint-photos/id597830453?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]