Hipstamatic app nabízí i dvojexpozici

Tvůrci dnes již legendární fotoaplikace Hipstamatic přidali do své nabídky novou funkci – dvojexpozici. Najdete ji jako jednu z položek ke stažení v HipstaMartu, kde si lze dokupovat i sety nebo jednotlivé objektivy, filmy a blesky k doplnění pestré výbavy pro tuto  aplikaci. K dispozici je aktuálně za 0,89,- eur a jakmile provedete nákup, zobrazí se vám na ploše displeje a “zádech” vašeho Hipsta fotoaparátu v levém horním roku nová ikona tlačítka. Právě díky němu, respektive jeho dvěma polohách si můžete pohrát s novou funkcí Hipstamaticu. Ta vám dovoluje překrývat dva obrazy – fotografie přes sebe. Dvojexpozice je velmi populárním nástrojem a kromě speciálních fotoaplikací pro editaci snímků ji nabízí minimum app. Jednou z těch povedenějších je například Pinhole, o níž jsem psal před časem v článku ZDE.

Hipstamatic se může za celou dobu svého působení na trhu pohlubit už více než 4 milióny stažení, což je ve velmi silné konkurenci obrovský úspěch. Díky nastavení celého projektu, který umožňuje majitelům aplikace postupně dokupovat další nové, ale i kultovní limitované edice a položky, si jen za loňský rok vývojářská parta z Hipstamatic LLC. připsala na svůj účet obrat přes 10 milonů amerických dolarů.Na trhu působí od roku 2009 a její postupně upravované, novější verze aplikace, jsou čím dál lepší. Fotoaplikaci používají desítky profesionální fotožurnalistů. Fotografie pořízené Hipstamaticem opakovaně uspěly v zahraničních fotografických soutěžích – například slavné Pictures of The Year. Dvakrát díky snímkům z téhle app bodoval také v domácí soutěži českých a slovenských fotografů Czech Press Photo Martin Banžák. Psal jsem o něm nedávno v článku, který si můžete připomenout TADY.

A protože jsem velkým fanouškem Hipstamaticu-byla to první fotoaplikace, kterou jsem si pro iPhone stáhnul-budu si v následujících několika dnech s novou funkcí dvojexpozice  trochu hrát:-) Výsledky brzy zveřejním tady na iPhonefoto.cz….:-) Přidáte se také ??? Pokud uděláte nějaký zajímavý snímek pomocí dvojexpozice, pošlete ho klidně na email: blog@iphonefoto.cz a podělte se o vaše experimenty i s ostatními čtenáři. Díky !!!