Snapster app – klasika, která neurazí

Vývojář Yusuke Horie, který stojí za sérii vcelku povedených app – například Instant 110, Monochromia nebo XProcess – vypustil právě do App Store novinku ze své dílny s názvem Snapster. Narozdíl od výše popsaných fotoaplikací tuhle můžete mít ZDARMA a zdá se, že to není pouze promo nabídka, ale zkrátka stálá. Krátce jsem dnes Snapster vyzkoušel a musím říci, že tenhle vývojář se rozhodl opět vsadit na svůj styl práce. Jednoduchost, přehlednost, rychlé ovládání. Pokud čekáte nějakou přelomovou novinku, pak vás zklamu. Jestli ale rádi zkoušíte nové fotoapp s tradičními filtry a efekty ve stylu LOMO a RETRO, potom by vás novinka mohla pobavit. Ale abych byl spravedlivý.

Zatímco u většiny podobných app narazíte v nabídce skutečně jen na základní nabídku efektů, v tomto případě se rozhodl autor vylepšit Snapster vložením funkcí pro editaci nejen rámečků a filtrů, ale také barevnosti pomocí přímé “lámací” křivky. Určitě tuhle funkci znáte z pokročilejších aplikací typu Camera+. Zkrátka a dobře, přidal nějaký ten bonus navíc, aby to nebyla taková nuda:-)

Zajímavá je i nabídka pro úpravu textur, z nichž některé jsou zdarma a jiné si můžete dokoupit. Podobně to funguje i při výběru rámečků. Takže tak zcela zadarmo celý obsah téhle app není. Ke všemu se smiřte s tím, že vám v poli lightboxu bude pravidelně vyskakovat mobilní reklamní pruh, čímž si vývojář nepochybně kompenzuje to, že svou práci vsadil na trh bez poplatku. Viz Odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/snapster/id500678727?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]