Repix app – po update je ještě lepší

Po necelých 6 týdnech od uvedení do App Store se dočkala dalšího update velmi oblíbená aplikace Repix. Pokud jste o ni ještě neslyšeli, pak připomenu, že se jedná o „artovější“ typ app, která disponuje především sadou nástrojů na proměnu fotografií v malby, kresby, koláže, případně kombinované techniky. Více se můžete o nedávno uvedené novince dočíst v článku, který jsem publikoval ZDE při její premiéře. Nyní dostala další sadu 8 nových “pastelek” (kartáčů, štětců), které doplňují původních 12, později 16. Aktuální balíček v sobě zahrnuje možnost vytvářet především úpravy ve stylu grunge, což je v poslední době hodně populární. Cena, respektive příplatek za dokoupení tohoto setu je klasicky 1,79,- eur. Pokud jste nepřikoupili zatím žádnou z bonusových sad a využíváte jen základní ZDARMA, je určitě na místě uvažovat o nákupu kompletní kolekce všech nástrojů najednou, tzv. Master´s Collection set za částku 4,49,- eur. Může se vám to zdát příliš, ale rozhodně se to vyplatí. Efekty jsou vážně povedené, takže určitě nebudete litovat. Ale je to na vás. Nejprve doporučuji vždy vyzkoušet bezplatný základ. A případné další styly prozkoumat v náhledových verzích, kde se teprve rozhodnete, zda chcete investovat více.

Repix app foto 2

Tvůrci aplikace současně představili kolekci 4 nových filtrů (Jazzy Filters), které jsou ale k dispozici rovněž až po zaplacení. A sice částky 0,89,- eur. Bohužel, tahle sada je vyloučena i z nákupu celé kolekce, takže pokud se do ní zakoukáte, nezbývá, než zase sáhnout do svých peněženek:-) Ale tak už to chodí. Za sebe mohu jen dodat, že filtry jsou to opravdu vydařené:-)

Editace v app Repix je atraktivní pro ty, kteří hledají výtvarnější styl úprav pro vaše fotografie. V základní (bezplatné) sadě najdete i dva „opravovací“ nástroje – Undoer a Eraser. To pro případné chyby a nepovedené tahy. Díky těmto funkcím můžete provést úpravy a opravy. Stejně tak je tu k dispozici přímé tlačítko pro návrat akce v  krocích. Jestli vás app zaujala a ještě ji neznáte, určitě doporučuji prozkoumat. Viz Odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/repix-remix-paint-photos/id597830453?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]